مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نکات مهم قبل از کاشت مو و ابرو در خانم ها

نکات مهم قبل از کاشت مو و ابرو
  • 20 آگوست 2018
  • 558 بازدید
  • بدون نظر

نکات مهم قبل از کاشت مو و ابرو در خانم ها

خانم ها همواره از داشتن موهای پرپشت و بلند استقبال زیادی میکنند ، حتی ابروهای پرپست و پهن را دوست دارند ، لذا هنگامی که موهای ناحیه سر یا ابرو در خانم ها شروع به ریزش می کند ، آنها دچار استرس و نگرانی شدیدی میشوند ، قبل از اقدام به هر گونه خوددرمانی جهت تقویت موهای ریزش کرده ، بهتر است سریعا به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه شود تا با ریشه یابی علت ، درمان موثر اعمال شود،در برخی موارد هیچ گونه درمانی پاسخ نخواهد داد و فرد به کم پشتی مو در ناحیه ی سر و یا ابرد دچار می گردد ، از این رو عمل زیبایی کاشت و پیوند مو میتواند تراکم مناسب مو را در فرد ایجاد کند ، در همین راستا در این مقاله ، نکات مهم قبل از کاشت مو و ابرو در خانم ها مورد بررسی قرار گرفته شده است.

نکات مهم قبل از کاشت مو و ابرو

نکات مهم قبل از کاشت مو و ابرو

در رابطه با نکات مهم قبل از کاشت مو و ابرو در خانم ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • باید خانم ها بدانند در عمل کاشت مو ، با برداشت فولیکول ها جهت پیوند ، در محل برداشت مو دیگر ، مویی رشد نخواهد کرد ، لذا نمی توان به پیوند بدون محدودیت مو در نواحی کم پشت اقدام نمود.
  • به دلیل تغییرات زیاد هورمونی در خانم ها ، قبل از اقدام به کاشت مو و ابرو ، باید ثبات نسبی از نظر هورمونی در فرد ایجاد گردد ، در غیر این صورت عمل کاشت مو بی فایده خواهد بود ، یائسگی ، تخمدان پلی کیستیک و مشکلات تیروئیدی از جمله عوامل ایجاد کننده ی نوسانات هورمونی در فرد هستند و باید درمان شوند.
  • حدود ۹ ماه الی یک سال زمان نیاز خواهد بود تا نتایج حاصل کاشت مو در فرد نمایان شود ، لذا تا رسیدن به نتایج مطلوب باید فرد صبر و حوصله ی کافی داشته باشد.

نکات مهم قبل از کاشت مو و ابرو

نکات مهم قبل از کاشت مو و ابرو

  • پس از کاشت مو در ابرو ، به دلیل برداشت فولیکول های پیوندی از ناحیه ی کنار گوش ، رشد موهای پیوندی همانند رشد موهای ناحیه ی سر خواهد بود ، لذا به کوتاهی منظمی نیاز دارند ، همچنین حالت این موها به دلیل هم حالت بودن با موهای سر ، کمی متفاوت از حالت ابروها خواهد بود.
  • طی جلسه ی مشاوره ، باید فرد سطح انتظارات خودرا از نتایج عمل کاشت مو و ابرو با پزشک معالج درمیان بگذارد ، همچنین در این جلسه ، سابقه ی مصرف داروهای خاص و داشتن بیماری های خاص نیز باید به پزشک معالج اطلاع داده شود.
  • در صورت مصرف دارویی خاص ، فرد باید از داروهای جایگزینی که پزشک تجویز می کند ، استفاده کند.
  • عمل کاشت و پیوند مو و ابرو چندین ساعت طول خواهد کشید ، لذا بهتر است قبل از آن به خوبی فرد استراحت کرده باشد تا حین عمل خسته و کسل نگردد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم