مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نمونه های کاشت ابرو در زنان و مردان

نمونه های کاشت ابرو در زنان و مردان
  • 1 اکتبر 2018
  • 900 بازدید
  • بدون نظر

نمونه های کاشت ابرو در زنان و مردان

بسیاری از زنان و مردان متقاضی کاشت ابرو ، پیش از اقدام به انجام این عمل زیبایی ، مایل هستند نمونه های کاشت ابرو زنان و مردان انجام شده را مشاهده کنند ، با این کار با دیدن نتایج کاشت ابرو و مقایسه ی عکس های قبل و بعد از عمل ، بهتر می تواند جهت انجام عمل کاشت ابرو تصمیم گیری کنند .

دلایل کاشت ابرو

موهای ابرو در اثر عوامل مخرب مختلفی نظیر ؛ جراحی ، سوختگی ، ایجاد زخم و بخیه ، شیمی درمانی ، ریزش موی سکه ای ، استرس مداوم ، برداشتن بیش از حد ، افزایش سن ، اختلالات هورمونی نظیر کم کاری تیروئید … شروع به ریزش می کنند و چنانچه نتوان با درمان های موثر ، فولیکول های مو را احیا و به رشد مجدد واداشت ، می توان از عمل کاشت ابرو استفاده نمود.

نمونه های کاشت ابرو در زنان و مردان

کاشت ابرو

در کاشت ابرو ، با توجه به نیاز ابرو ، تعدادی فولیکول مو از ناحیه کنار گوش یا پشت سر با ابزار پزشکی برداشته می شود ، خط رویش مو متناسب با دیگر اجزای صورت ، طراحی می شود و در نهایت با ظرافت ، هنر و دقت زیادی با توجه به حالت رویش موها در ابرو ( خواب موها ) به کاشت مو در ابرو طی چند ساعت توسط پزشک متخصص پوست و مو اقدام می شود .

نمونه های کاشت ابرو

با مراجعه به پزشک متخصص و مقایسه ی نمونه های کاشت ابرو قبل و بعد از کاشت در زنان و مردان به خوبی می توان تاثیر کاشت مو را در میزان پرپشتی ابرو ، حالت و فرم ابرو و پهنای ابرو مشاهده کرد و در مورد انجام این عمل به درستی تصمیم گیری نمود .

نمونه های کاشت ابرو در زنان و مردان

معمولا پزشکان متخصص در آرشیو خود نمونه ی عمل های انجام شده ی کاشت ابرو را دارند ، همچنین در سایت های پزشکی می توان به وفور نمونه های کاشت ابرو را مشاهده کرد.

حتی مشاهده ی عمل کاشت ابرو در مراجعه کنندگان به کلینیک نیز جهت بررسی یک نمونه از کاشت ابرو ، گزینه ی مناسبی خواهد بود زیرا در این حالت بدون روتوش عکس یک نمونه عینی و واقعی مشاهده خواهید کرد.

نمونه های کاشت ابرو | نمونه ابروی کاشته شده | نمونه بعد از کاشت ابرو

نمونه های کاشت ابرو به روش sut

کاشت ابرو با روش sut به این صورت است که از موهای بغل گوش خانم ها براشته می شود، زیرا موهای این ناحیه از سر از لطافت خاصی برخوردار می باشند و بسیار شبیه موی ابرو هستند، در این روش به دلیل استفاده از دستگاه های اتوماتیک در برداشت مو از سر و جداسازی فولیکول ها و کاشت آنها در ابرو هیچ گونه زخم و جراحی و بخیه ای چه در محل اهدای موها و چه در ابروها ایجاد نمی گردد و به دلیل سرعت بالای دستگاه جهت برداشت موها و کاشت آنها تراکم بالایی از موهای پیوند زده شده در ابروها ایجاد می گردد که به دلیل زاویه کاشت آنها خواب موی ابرو بسیار طبیعی خواهد بود و پس از کاشت بیمار به دوره نقاهت نیاز ندارد و دیگر نگران ظاهر خود پس از انجام کاشت ابرو نخواهد بود.

نمونه های کاشت ابرو | نمونه ابروی کاشته شده | نمونه بعد از کاشت ابرو

نمونه کاشت ابروی خانم ها

به دلیل اینکه کاشت ابرو در خانم ها ظرافت خاصی را می طلبد و خانم ها نسبت به ظاهر خود پس از انجام کاشت مو بسیار حساس و نگران هستند بهترین و محبوبترین روش کاشت مو در بین خانم ها دو روش sut و fue می باشد که در این متدهای کاشت مو برداشت مو از پشت سر و جداسازی فولیکول ها و کاشت آنها بر روی ابرو بدون جراحی، خونریزی و درد و با کمک دستگاههای اتوماتیک انجام می گیرد و پس از انجام کاشت ابرو هیچ آثاری از کاشت ابرو مانند خونریزی و جای بخیه در ابروها ایجاد نمی گردد و به همین دلیل خانم ها نه تنها به دوره نقاهت پس از کاشت ابرو نیاز ندارند بلکه از وضعیت ظاهر خود و اینکه دیگران به راحتی از کاشت موی ابروی آنها مطلع نخواهند شد از کاشت ابرو رضایت زیادی خواهند داشت.

نمونه های کاشت ابرو | نمونه ابروی کاشته شده | نمونه بعد از کاشت ابرو نمونه های کاشت ابرو | نمونه ابروی کاشته شده | نمونه بعد از کاشت ابرو نمونه های کاشت ابرو | نمونه ابروی کاشته شده | نمونه بعد از کاشت ابرو نمونه های کاشت ابرو | نمونه ابروی کاشته شده | نمونه بعد از کاشت ابرو

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم