مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نحوه کاشت مو بدون جراحی

نحوه کاشت مو بدون جراحی
  • 11 آگوست 2018
  • 626 بازدید
  • بدون نظر

نحوه کاشت مو بدون جراحی

الگوی ریزش مو در خانم ها متفاوت از الگوی ریزش مو در آقایان می باشد، در خانم ها الگوی ریزش مو به صورت پراکنده می باشد و خط رویش مو در پیشانی عقب نشینی نخواهد کرد ، از سوی دیگر به دلیل نوسانات هورمونی زیاد در خانم ها ، کاشت مو در خانم ها در مقایسه با مردان موفقیت کمتری دارد ، لذا گزینه ترمیم مو یا همان روش کاشت مو بدون جراحی در خانم ها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که در این مقاله نحوه ی چنین ترمیم مویی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

نحوه کاشت مو بدون جراحی

کاشت مو بدون جراحی

در رابطه با کاشت مو بدون جراحی در خانم ها می توان عنوان نمود که به ترمیم مو که در آن با افزودن موهای طبیعی یا الیاف مصنوعی در لا به لایه ی موهای طبیعی ، تراکم مو در فرد افزایش می یابد ، کاشت مو بدون جراحی گفته می شود.

در کاشت مو بدون جراحی ، موهای طبیعی و یا الیاف مصنوعی تهیه شده که هم رنگ ، هم ضخامت و هم جنس با موهای فرد می باشند ، به کمک چسب ها ، نوارها و گیره های مخصوص بر روی سر فیکس می گردند.

نحوه کاشت مو بدون جراحی

در برخی موارد جهت کاشت مو بدون جراحی ، موهای ترمیمی بر روی یک پایه که هم رنگ پوست سر می باشد ، تعبیه شده اند و جهت قرار دادن آن بر روی سر ، باید پوست کاملا تراشیده شود تا غشای حاوی موهای ترمیمی به طور کامل روی سر فیکس گردد ، در روش دیگر موهای ترمیمی به ریشه ی موهای طبیعی فرد ، گره زده می شوند تا تراکم مورد نظر ، ایجاد گردد.

نحوه کاشت مو بدون جراحی

اتصال مو به سر

از آنجا گه بزرگ‌ترین مشکل روش ترمیم مو ، در نحوه اتصال آن به سر می باشد ، روش‌های مختلفی به این منظور وجود دارد و با توجه به متفاوت بودن شرایط افراد، هیچ‌یک از این روش‌ها نیز کامل و بی‌نقص نخواهد بود و فرد باید مراقبت های لازم را به عمل آورد. موهای ترمیمی را می توان در صورت لزوم از روی سر درآورد ؛ با این امکان ، راحتی فرد جهت استحمام و دیگر مواردی روزمره ، راحت تر خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم