مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نحوه کاشت موقت مو به چه صورت است

نحوه کاشت موقت مو
  • 11 سپتامبر 2018
  • 486 بازدید
  • بدون نظر

نحوه کاشت موقت مو به چه صورت است

کاشت موی موقت از جمله متدهایی می باشد که در افرادی که در سر خود بانک ‌موی مناسبی جهت اهدا ندارند انجام می گیرد که در این روش جهت کاشت مو هر روزه از بهترین شیوه ها و جدیدترین تکنیک ها استفاده می گردد تا کاشت موها طبیعی تر به نظر بیاید اما نحوه کاشت موقت مو به چه صورت است ؟

نحوه کاشت موقت مو

کاشت موی موقت که به ظریف کاری خاصی نیاز دارد به دو روش کاشت مو بر روی لایه ای شبیه پوست سر و به صورت تکی ما بین موهای موجود خود فرد با قرار دادن چسب انجام می گیرد که تفاوت این دو روش در ماندگاری و هزینه آنها خواهد بود.

نحوه کاشت موقت مو

هزینه کاشت موقت مو

در کاشت موقت مو میزان مویی که فرد نیاز دارد، کوتاه بودن و بلندی آنها، جنس موها، چسب و مواد به کار برده، لوازم مورد استفاده و دستمزد فرد آشنا به کاشت مو میزان هزینه کاشت را مشخص می نماید.

ویژگی های کاشت مو موقت

امروزه کاشت موی موقت اغلب برای افرادی که موی مناسبی جهت کاشت موی طبیعی ندارند و یا هزینه کاشت برای آنها بسیار بالا می باشد انجام می پذیرد که این افراد با وجود کاشت موی موقت خود می توانند به استخر ، سونا و جکوزی بروند و موهای خود را رنگ و حالت دهی نمایند بدون آنکه نگران از بین رفتن آنها باشند.

نحوه کاشت موقت مو

معایب کاشت موی موقت

برخی از افرادی که اقدام به کاشت موی موقت می نمایند نسبت به چسب های استفاده شده در این تکنیک کاشت مو دچار حساسیت می گردند همچنین موهای له کار رفته در این روش قابلیت رشد و کوتاه کردن همزمان با موهای خود فرد را ندارند .
نحوه کاشت مو موقت در هر فردی با توجه به میزان کم پشتی موهای وی با کیفیت متفاوتی انجام می گیرد و سنجش این واقعیت که کدام روش کاشت موی موقت برای فرد مناسب خواهد بود باید توسط متخصص پوست و مو برای وی مشخص گردد و این کار باید در یک مرکز تخصصی معتبر و مجهز به درستی صورت بگیرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم