مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه
  • 4 سپتامبر 2018
  • 13222 بازدید
  • بدون نظر

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

هنگامی که عمل کاشت و پیوند مو در فرد صورت می پذیرد ، تا رسیدن به نتایج نهایی رشد مو ، فولیکول های پیوندی دچار تغییر و تحولات بسیار می شوند ، در همین راستا در این مقاله ، نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه مورد بررسی قرار گرفته شده است.

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

نتیجه ی نهایی عمل کاشت مو

حدود ۹ ماه الی ۱۲ ماه و در برخی افراد ۲۴ ماه طول خواهد کشید تا فولیکول های پیوند بع طور کامل رشد کرده و تراکم نهایی موها مشخص گردد.

فرآیند رشد موهای پیوندی پس از عمل کاشت

نتیجه کاشت مو بعد از یک الی شش روز

یک تا شش روز پس از کاشت مو ، در ناحیه ی پیشانی فرد تورم خفیفی وجود خواهد داشت که در این زمان احتمال قرمز شدن محل پیوند مو نیز وجود دارد ، این دو عارضه ی شایع ، خود به خود طی یک هفته پس از کاشت مو برطرف خواهند شد.

نتیجه کاشت مو بعد از دو هفته

۱۰ روز الی دو هفته بعد عمل کاشت مو ، موها به مدت ۳ هفته شروع به ریزش می کنند که این امر طبیعی می باشد ، ساقه یا همان تار مو خواهد ریخت اما ریشه ی مو در پوست سر به حیات خود ادامه می دهد ،  از سوی دیگر به هنگام شستن سر متوجه بی حس بودن آن خواهید شد که امری طبیعی است و در ماه های آینده این عارضه نیز از بین می رود.

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

یک الی سه ماه پس از عمل کاشت مو ، چند رشته موی جدید بر روی پوست سر رشد خواهد  کرد و قابل مشاهده هستند اما ممکن است به صورت یکسان رشد نکنند ولی در نهایت همه آن ها به طور کامل رشد خواهند کرد ، در ابتدا این موها کاملا نازک بوده اما با سپری شدن زمان، پر پشت و متراکم می گردند ، در این مدت امکان آکنه زدن پوست امری طبیعی است که نشان دهنده رشد موهای جدید می باشد و جای نگرانی نیست.

نتیجه کاشت مو بعد از پنج الی شش ماه

در این مدت ، موهای جدید به طور واضح قابل مشاهده هستند ، دو تا سه اینچ از ساقه موها دیده خواهد شد و موها نیز پر پشت تر می گردند.

نتیجه کاشت مو بعد از هشت الی ده ماه

در طی این مدت موهای فرد پر پشت تر و بلند تر از قبل خواهند شد.

نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

نتیجه کاشت مو بعد از ۱۲ ماه

پس از ۱۲ ماه نتایج کاشت مو را می توان به طور کامل مشاهده کرد که در بیشتر مواقع کمی از درخشش موهای پیوندی کاسته می خواهد شد اما نتایج کاشت مو بسیار طبیعی هستند.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم