مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

میزان موفقیت کاشت مو در خانم ها و آقایان

میزان موفقیت کاشت مو
  • 26 سپتامبر 2018
  • 443 بازدید
  • بدون نظر

میزان موفقیت کاشت مو در خانم ها و آقایان

اگر پس از بررسی توسط پزشک متخصص پوست و مو کاندید مناسبی برای عمل کاشت مو تشخیص داده شده اید و قصد دارید که این عمل زیبایی را جهت داشتن ظاهری زیباتر انجام دهید ، در این مقاله با ما همراه باشید تا میزان موفقیت کاشت مو در خانم ها و آقایان مورد بررسی قرار دهیم .

عمل کاشت مو

در یک عمل کاشت مو ، فولیکول های مو از ناحیه پشت سر به ناحیه ی جلوی سر انتقال داده می شوند تا در فرصت لازم ، با بدن پیوند خورده و شروع به رشد طبیعی کنند ، در صورت موفقیت عمل کاشت مو ، تراکم مناسبی از مو در نواحی فاقد مو ایجاد خواهد شد که رضایت فرد را از عمل کاشت مو به همراه خواهد داشت.

میزان موفقیت کاشت مو

عوامل تاثیرگذار در میزان موفقیت کاشت مو

موفقیت عمل زیبایی کاشت مو به عواملی نظیر ؛ تشخیص صحیح علت ریزش مو و درمان آن ، انتخاب کاندید مناسب کاشت مو ، سن مناسب کاشت مو (۲۵ سال به بالا) ، برداشت فولیکول های سالم مو ، طراحی خط رویش طبیعی جهت کاشت مو ، حفظ رطوبت و دمای مناسب فولیکول های پیوندی جهت پیوند مناسب با بدن ، انتظارات معقول از نتایج کاشت مو و انتخاب پزشک متخصص ماهر و دارای تجربه و سابقه ی کاری بالا ، وابسته است که در صورت رعایت این موارد ، می توان انتظار داشت که عمل کاشت مو با درصد بالایی موفقیت آمیز باشد.

میزان موفقیت کاشت مو

میزان موفقیت کاشت مو در خانم ها و آقایان

میزان موفقیت کاشت مو در خانم ها و آقایان به عوامل مورد اشاره شده وابسته است و اینکه میزان موفقیت در کدام گروه بیشتر خواهد بود تنها به شرایط فرد و عملیات کاشت و برداشت فولیکول های پیوندی توسط پزشک متخصص بستگی دارد ، در صورت مساعد بودن شرایط کاشت مو در کاندید مناسب کاشت مو ، درصد موفقیت عمل کاشت مو نیز افزایش خواهد یافت. در خانم ها جهت کاشت مو به دلیل نوسانات هورمونی زیاد ، باید قبل از اقدام به عمل کاشت مو ، با داروهای لازم در فرد از نظر هورمونی ثبات ایجاد کرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم