مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای کاشته شده چه زمانی رشد میکنند ؟

موهای کاشته شده چه زمانی رشد میکنند
  • 8 اکتبر 2018
  • 1079 بازدید
  • بدون نظر

موهای کاشته شده چه زمانی رشد میکنند ؟

در عمل کاشت مو به منظور ایجاد تراکم نسبی از موها در نواحی ریزش کرده ، فولیکول های سالم مو از ناحیه پشت سر فرد ( بانک مو ) استخراج می گردند و در نواحی جلوی سر کاشته می شوند ، تا بدین ترتیب با گذراندن زمان لازم جهت رشد ، تراکم مورد انتظار از موها حاصل گردد ، در همین راستا در این مقاله ، موهای کاشته شده چه زمانی رشد میکنند مورد بررسی قرار گرفته شده است .

موهای کاشته شده چه زمانی رشد میکنند

کاندید مناسب کاشت مو

به منظور کاشت موی طبیعی و زنده ، لازم است فرد از بانک موی سالم و قوی به مقدار کافی برخوردار باشد ، سن فرد بالای ۳۰ سال باشد ، سطح انتظارات فرد از نتایج کاشت مو به صورت معقول و واقع گرایانه باشد و همچنین الگوی ریزش مو در فرد رو به کاهش باشد تا درصد کاشت مو ، نواحی جدیدی دچار ریزش نشوند .

موهای کاشته شده چه زمانی رشد میکنند

حدود دو الی سه هفته پس از عمل پیوند مو ، موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند ، در این حالت تنها ساقه ی موهای پیوندی خواهند افتاد اما ریشه ی مو در پوست باقی خواهد ماند که تا پایان هفته ی چهارم بیشتر موها ریزش خواهند کرد پس از این دوران ، از آخر ماه اول تا اول ماه دوم ، فولیکول موها وارد مرحله ی استراحت می شوند و پس از آن ، از اواخر ماه دوم تا ماه چهارم موهای کاشته شده شروع به رشد می کنند که برخی از فولیکول ها ممکن است ، دیرتر رشد کنند ،موهای رشد کرده در این مرحله قابل رویت بوده اما به صورت نازک و کم پشت هستند .

موهای کاشته شده چه زمانی رشد میکنند

حدود ۸۰ درصد موهای کاشته شده در سال اول رشد و مابقی موها نیز در سال دوم رشد خواهند کرد که میزان رشد موها به واکنش بدن به پیوند مو و تغذیه ی موها توسط بدن بستگی دارد .

مشاهده ی نتایج موهای کاشته شده

مشاهده ی نتایج نهایی موهای کاشته شده در سال دوم حاصل خواهد شد در این زمان افزایش تراکم و ضخامت موها به زمان بیشتری نیاز دارد که با بلندتر شدن موها ، پرپشتی موها نیز افزایش خواهد یافت .

نتایج حاصل از کاشت مو به صورت دائمی و همیشگی خواهد بود و فرد از موهایی طبیعی و غیرقابل تشخیص از سایر موهای برخوردار خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم