مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب روش hrt نسبت به روشهای دیگر

معایب روش hrt نسبت به روشهای دیگر
  • 15 آگوست 2018
  • 1034 بازدید
  • بدون نظر

معایب روش hrt نسبت به روشهای دیگر

عمل ترمیم مو با روش کاشت مو متفاوت می باشد ، زیرا در؛ عمل کاشت مو ،ازفولیکول های زنده ی موهای فرد جهت پیوند استفاده میگردد،در حالی که در عمل ترمیم مو ، به حجم دهی و ایجاد تراکم مناسب به موها ازطریق بانک موی آماده شده و غیر زنده پرداخته میشود ،یکی از روشهای جدید ترمیم مو ، روش hrt میباشد، دراین روش با توجه به ناحیه ی ریزش کرده، پوسته ای طراحی میگردد که موهایی طبیعی یااز جنس الیاف مصنوعی؛ هم رنگ، هم جنس و هم حالت موهای فرد، با چیدمانی طبیعی بروی آن قرار می گیرد و درنهایت با تراشیدن موهای محل، به کمک چسب های مخصوص، پوسته ی بر روی سر فیکس میگردد،چسباندن موها به سر به نحوی است که میتوان بااین موها به فعالیت های ورزشی پرداخت ؛ در این مقاله، معایب روش hrt نسبت به روشهای دیگر موردبررسی قرارگرفته شده است.

معایب روش hrt نسبت به روشهای دیگر

معایب روش hrt

در رابطه با معایب روش hrt نسبت به روشهای دیگر می توان عنوان نمود که هزینه بسیار بالای این روش ترمیم مو نسب به روش های دیگر ؛ از مهم ترین معایب آن محسوب می شود که به دلیل دقت و ظرافت به کار رفته در ایجاد ظاهر طبیعی موها ترمیمی می باشد.

عیب دیگر ترمیم مو به شیوه ی hrt ، عدم رشد موهای ترمیمی می باشد ، لذا در صورتی کوتاه کردن موها ، به همین حالت باقی خواهند ماند.

به دلیل تجمع چربی بر سطح پوست ، این نوع ترمیم مو برای افرادی که زیاد عرق می کنند ، مناسب نیست، وگرنه موجب ریزش موهای طبیعی فرد خواهد شد و موها به مراقبت های زیادی نیاز خواهند داشت.

معایب روش hrt نسبت به روشهای دیگر

به دلیل شکننده بودن موهای ترمیمی به شیوه ی hrt ، باید به خوبی از آنها مراقبت کرد ؛ در غیر این صورت ، از طول عمر موها کاسته می گردد.

با وجود معایبی برای روش hrt ، این روش دارای مزایایی است که طرفداران استفاده از آن را افزایش داده است که این مزایا عبارتند از:

  • عدم نیاز به بانک مو
  • عدم نیاز به مراجعات متعدد
  • عدم نیاز به عمل جراحی برای برداشت موهای طبیعی فرد
  • خط رویش طبیعی به دلیل حفظ پیوستگی موهای در هم تنیده شده

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم