مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

معایب اکستنشن مو

معایب اکستنشن مو
  • 8 آگوست 2018
  • 1055 بازدید
  • بدون نظر

معایب اکستنشن مو

اکستنشن مو ، به عملی گفته می شود که در آن جهت ایجاد تراکم دلخواهی از موها ، به کمک چسب های مخصوص ، تارهایی از الیاف مصنوعی در لا به لایه موهای طبیعی فرد ؛ به پوست سر چسبانده می شود ، بدین ترتیب طی یک جلسه می توان بدون نیاز به جراحی و ایجاد اسکار و همچنین بدون درد تراکم دلخواه مو را ایجاد کرد ، از آنجا جهت دستیابی به نتایج مطلوب از عمل هایی زیبایی نظیر اکستنشن مو ، باید به پزشک متخصص پوست مو مراجعه کرد ، در این مقاله ، معایب اکستنشن مو در آرایشگاه های زنانه مورد بررسی قرار گرفته شده است.

معایب اکستنشن مو

معایب اکستنشن مو

در رابطه با معایب اکستنشن مو  می توان عنوان نمود که در روش جای گذاری الیاف مصنوعی در لا به لایه موهای طبیعی فرد ، از چسب های مخصوصی استفاده می شود که باید ضمن داشتن تاریخ تولید و انقضا ، سازگاری کاملی با پوست داشته باشند ، تا پوست ناحیه ی سر دچار التهاب نگردد و چون در آرایشگاه ها به مواردی نظیر استاندارد بودن چسب های کراتینه نمی شود ، همواره ایجاد حساسیت آلرژیک حاصل از چسب های نامرغوب از جمله عوارض انجام اکستنشن مو در آرایشگاه ها گزارش شده است.

معایب اکستنشن مو

اکستنشن مو همواره عملی است که اگر به دقت و به طور صحیح انجام نشود ،به ریشه ی موهای مجاور موهای اکستنشن فشار وارد کرده و باعث تحریک و ریزش موهای طبیعی فرد خواهد شد که در این مورد نیز ،به جای مراجعه به آرایشگرهای زنانه که تنها به صورت تجربی به اکستنشن مو می پردازند ،باید به متخصص پوست و مو مراجعه کرد تا به شیوه ای اصولی و استاندارد به اکستنشن مو پرداخته شود.

معایب اکستنشن مو

ایجاد حساسیت آلرژیک و ریزش مو از جمله معایب اصلی مراجعه به آرایشگاه های زنانه جهت انجام اکستنشن مو می باشد. خارج کردن موهای اکستنشن شده نیز باید با دقت و بدون کشیدن موهای طبیعی انجام شود ، لذا جای گذاری و خروج موی اکستنشن شده تنها از طریق متخصصین پوست و مو به درستی صورت خواهد پذیرفت.

همواره عواقب حاصل از مراجعه به مراکز غیرمعتبر جهت انجام عمل های زیبایی نظیر؛ تزریق ژل ، تزریق بوتاکس و اکستنشن مو با خود فرد خواهد بود ،زیرا مراکز و کلینیک های معتبر فراوانی وجود دارد که با بهره گیری از متخصصین ماهر و با تجربه به ارائه ی خدمات زیبایی مانند ترمیم مو ، کاشت مو ، تقویت مو را به مراجعه کنندگان می پردازند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم