مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض مصرف قلیون بعد از کاشت مو

عوارض مصرف قلیون بعد از کاشت مو
  • 2 اکتبر 2018
  • 6273 بازدید
  • بدون نظر

عوارض مصرف قلیون بعد از کاشت مو

کاشت مو فرآیند بسیار حساسی می باشد که فردی که قصد انجام این عمل زیبایی را دارد قبل و بعد از کاشت باید به توصیه و مراقبت های خاصی که متخصص به وی گوشزد می نماید عمل کند تا بهترین شرایط جسمی و روحی برای وی ایجاد گردد و موهای کاشته شده در بهترین شرایط ممکن رشد قرار بگیرند و در این مقاله قصد بررسی عوارض مصرف قلیون بعد از کاشت مو را داریم.

مصرف قلیون بعد از کاشت مو

یکی از مواردی که متخصص بیمار را چند هفته قبل و بعد از کاشت مو از انجام آن منع می دارد مصرف قلیون و دخانیات می باشد زیرا مصرف دخانیات آثار مخربی بر روی موهای کاشته شده خواهد داشت و باعث تخریب فولیکول های موها خواهد شد.

عوارض مصرف قلیون بعد از کاشت مو

تاثیر مصرف قلیون بر کاشت مو

  • اگر بیمار پس از کاشت مو اقدام به مصرف قلیان نماید نیکوتین خون وی افزایش پیدا خواهد کرد و نیکوتین مانع از رسیدن اکسیژن به فولیکول های موهای کاشته شده خواهد شد.
  • مصرف قلیان پس از کاشت مو موجب می گردد زخم های حاصل از کاشت دیرتر التیام پیدا کنند و بهبود آنها با تاخیر مواجه خواهد شد.
  • با مصرف قلیان عروق خون تنگ خواهند شد و جریان خون مختل می گردد و از این طریق فولیکول موهای کاشته شده تغذیه نامناسبی خواهند داشت.
  • افرادی که قلیان و سیگار بعد از کاشت مو مصرف می نماید موهای آنها پس از رشد بسیار نازک خواهند بود.

کاشت مو در افراد سیگاری و قلیونی

افرادی که طی سالیان متوالی سیگار و قلیان مصرف نموده اند و قصد کاشت مو دارند ممکن است به دلیل شرایط جسمی و به دلیل هموگلوبین بالا در خونشان اصلا نتوانند کاشت مو انجام دهند و این افراد باید تا زمان قطع مصرف دخانیات کاشت موی خود را به تعویق بیاندازند.

مصرف قلیون بعد از کاشت مو

عوارض مصرف قلیون بعد از کاشت مو

توجه به نکات مراقبتی پس از کاشت مو

پس از کاشت مو به دلیل حساس بودن فولیکول موهای کاشته شده و ضعیف بودن آنها متخصص کاشت مو به بیمار نکات مراقبتی فراوانی را توصیه می نماید و بیمار با رعایت و عدم انجام برخی از این نکات باید شرایط مناسبی را فراهم بیاورد تا فولیکول های موها در بهترین وضعیت ممکن قرار داده شوند .
طبق نظر متخصصین کاشت مو مصرف قلیان قبل و بعد از کاشت مو باعث ایجاد تاثیرات منفی بر خون رسانی به پیاز مو خواهد شد و در نتیجه کیفیت کاشت مو را پایین خواهد آورد و درصد موفقیت حاصل از کاشت مو را برای بیمار کاهش خواهد داد و خود بیمار پس از کاشت مو با صرف هزینه بالا از نتیجه کاشت خود رضایتی نخواهد داشت.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم