مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مصرف الکل بعد از کاشت مو چه عوارضی دارد ؟

مصرف الکل بعد از کاشت مو
  • 10 سپتامبر 2018
  • 2852 بازدید
  • بدون نظر

مصرف الکل بعد از کاشت مو چه عوارضی دارد ؟

عوامل زیادی در کنار هم باعث ایجاد ریزش مو در بین افراد مختلف می گردد که این امر باعث تضعیف روحیه هر فردی خواهد شد و برخی از افراد که دچار ریزش موی بدون بازگشت شده اند با توجه به استطاعت مالی خود اقدام به کاشت مو می نمایند که پس از کاشت باید با رعایت نکات مختلف بهترین شرایط را جهت رشد موهای کاشته شده خود فراهم نمایند که یکی از این نکات عدم مصرف الکل می باشد اما مصرف الکل بعد از کاشت مو چه عوارضی دارد ؟

مصرف الکل بعد از کاشت مو

کاشت مو

پیوند مو تنها روش ایجاد موی طبیعی و قابل رشد در افرادی می باشد که به ریزش موی بدون بازگشت دچار شده اند، امروزه کاشت مو با استفاده از روش های نوین با کمک گرفتن از دستگاه های اتوماتیک بدون جراحی و ایحاد بخیه انجام می گیرد و کار برداشت مو از پشت سر و کاشت آن در ناحیه خالی از مو تماما به کمک دستگاه صورت می گیرد تا فولیکول های مو از سلامت بیشتری برخوردار باشند.

بهترین روش کاشت مو

یکی از بهترین روش های کاشت مو، کاشت مو به روش sut می باشد که در این روش کار برداشت و کاشت گرافت های مو به وسیله سوزن های دستگاه پانچ لیزری انجام می گیرد و تنها در یک جلسه با بهره گیری از دستگاه تراکم بالایی از موهای پیوند زده شده برای بیمار ایجاد می گردد.

مصرف الکل بعد از کاشت مو

مصرف الکل

افرادی که قصد انجام کاشت موی طبیعی قابل رشد را دارند باید تا چند هفته قبل و بعد از کاشت مو مصرف الکل خود را متوقف نمایند زیرا مصرف الکل آثار مخربی بر روی فولیکول های مو ایجاد می نماید و باعث تخریب آنها خواهد شد.

تاثیر مصرف الکل بعد از کاشت مو

مصرف بیش از حد و طولانی الکل به شکل اتانول و مشروبات الکی به دلیل تاثیر اتانول بر روی پلاکت های خون باعث خطر ایجاد خونریزی در حین کاشت مو و پس از آن خواهد شد زیرا مصرف الکل مانع از به هم پیوستن پلاکت ها و لخته شدن خون می گردد که در این صورت خونریزی زیادی در محل برداشت موها و کاشت آنها ایجاد می گردد که این امر باعث تخریب فولیکول های مو پس از کاشت خواهد شد.

مصرف الکل بعد از کاشت مو

مصرف الکل بعد از کاشت مو

مصرف الکل به دلیل وجود اتانول در آن باعث ایجاد اختلال در سیستم لخته شدن خون می گردد و به همین دلیل افرادی که الکل مصرف می نمایند در صورت کاشت مو یا بروز حادثه دچار خونریزی شدید خواهند شد همچنین افراد بسیار مستعد آسیب های کبدی می باشند و مصرف الکل در آنها سبب می گردد تا در روند لخته شدن خون تولیدی در کبد اختلال ایجاد گردد و به کبد آسیب شدید و جبران ناپذیری وارد گردد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم