مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مزیت روش bht نسبت به روشهای دیگر

مزیت روش bht نسبت به روشهای دیگر
  • 19 آگوست 2018
  • 620 بازدید
  • بدون نظر

مزیت روش bht نسبت به روشهای دیگر

در روش کاشت مو به شیوه ی bht ،به دقت و ظرافت زیادی نیاز میباشد ، زیرا تنها در مواقع لزوم که فرد از بانک موی مناسبی برخوردار نیست ،ازاین روش کاشت مو استفاده می گردد ، bht مخفف عبارت body hair trans میباشد که به معنی برداشت مو از بدن است ، در برخی از موارد پیش می آید که فرد بانک موی ناکافی و یا ضعیفی دارد و تقریبا انجام برداشت از نواحی پشت سر وی امکان پذیر نیست یا اینکه نتیجه دلخواه پس از کاشت مو به ثمر نمیرسد، در این مواقع برای پرکردن موها و رسیدن به تعداد تار موی لازم ازسایر نقاط بدن مانند:نواحی اطراف ریش ، قفسه سینه،کتف،ران و کمر را باابزاری مخصوص برداشت میکنند و آنها را بین موهای کاشته شده با دقت و ظرافت می کارند، دراین مقاله ، مزیت روش bht نسبت به روشهای دیگر مورد بررسی قرار گرفته شده است.

مزیت روش bht نسبت به روشهای دیگر

کاشت مو به روش BHT

از آنجا که موفقیت عمل در صورتی که از موی پشت سر استفاده نشود با پیچیدگیهای زیادی نظیر ؛ ترکیبات مو در آن ناحیه از بدن، سازگاری فولیکولی، مشخصات هورمونی موی آن ناحیه و بسیاری از عوامل دیگر در این زمینه روبرو است.

ایجاد پیوند بین مو و بافت پوست فرآیندی بسیار پیچیده است ، لذا در صورتی که موی صورت و بدن برای اینکار استفاده می شود ، درصد موفقیت کمتر خواهد شد.

در روش کاشت مو به شیوه ی bht ، تراکم کاشت تا ۵۰۰۰ گرافت در هر کاشت افزایش می یابد.

کاشت مو به روش bht  فقط برای موی سر بکار نمیرود و در بسیاری موارد که موی صورت ریزش کرده و یا نازک شده است و یا در اثر سوختگی و بیماری از صورت ریخته است نیز قابل استفاده می باشد.

مزیت روش bht نسبت به روشهای دیگر

موهای سینه بدترین بانک برای پیوند هستند ، زیرا موهای بدن تا ۶۰% در فاز استراحت بوده   و این مسئله کار پیوند مو را با مشکل مواجه  می کند و احتمال ریزش موی کاشته شده را بیشتر خواهد کرد ، موهای ریش در فاز استراحت نیستند و سازگاری بیشتری هم برای کاشت در سر دارد و سرعت رشد خوبی هم دارند که حتی گاهی از موی خود سر بیشتر است ، لذا موهای این ناحیه ، اولویت اول جهت کاشت به ناحیه ی سر می باشند .

مزیت روش bht

در رابطه با مزیت روش bht می توان عنوان نمود که این روش برای افرادی که بانک موی کافی ندارند اما از موهای صورت و بدن برخوردار هستند ، می تواند امید بخش باشد ، لذا مزیت های روش کاشت مو به شیوه ی bht عبارتند از :

  • امکان کاشت موی بدن در نواحی دیگری نظیر ؛ ریش ، ابرو و سر
  • به علت عدم وابستگی موهای بدن به ریزش ارثی ، پس از کاشت موها ریزش ارثی نخواهند کرد .
  • می توان به کمک روش bht ، طاسی های وسیع که معمولا برای این نوع طاسی استفاده از بانک موی سر کافی نیست ، تراکم لازم را ایجاد کرد .
  • احتمال کمتر بودن التهاب ناشی از کاشت موی بدن

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم