مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مرکز کاشت مو به روش sut

مرکز کاشت مو به روش sut
  • 29 سپتامبر 2018
  • 387 بازدید
  • بدون نظر

مرکز کاشت مو به روش sut

استفاده از تکنولوژی های مدرن در کاشت مو و رفع معایبی که جراحی های کاشت مو برای بیمار در پی داشته اند و موفقیت آمیز بودن کاشت مو با درصد بالا باعث گردیده است تا افرادی که دچار ریزش مو شده اند تمایل بیشتری به کاشت مو از خود نشان دهند ، یکی از نوین ترین روش های کاشت مو در حاضر در تمام دنیا کاشت مو به روش sut می باشد اما مرکز کاشت مو به روش sut چه نوع برتری نسبت به سایر مراکز کاشت مو خواهد داشت.

کاشت مو به روش sut

با کاشت مو به روش sut دیگر هیچ گونه نیازی به استفاده از جراحی، بخیه، بی هوشی و برش در پوست سر بیمار نخواهد بود و برداشت و کاشت فولیکول های مو توسط دستگاه های اتوماتیک تنها در یک جلسه با تراکم بالایی صورت می گیرد.

مرکز کاشت مو به روش sut

مرکز کاشت موی sut

در معتبرترین و مجهزترین مراکز کاشت مو از روش کاشت موی sut جهت پیوند مو در بیماران استفاده می گردد تا مراجعه کنندگان به این مراکز تنها در یک جلسه کاشت مو بدون درد و خونریزی و بر جا ماندن بخیه ، اسکار و جای برش بهترین تجربه را از کاشت موی خود کسب نمایند.

بهترین مرکز کاشت مو به روش sut

در بهترین مرکز کاشت مو به دلیل عوارض کم کاشت مو با روش sut و بهره گیری از دستگاه های مجهز و اتوماتیک کمترین آسیب در کاشت مو به فولیکول های مو وارد خواهد شد و از این جهت بیمار کاشت موی موفقی خواهد داشت.

مرکز کاشت مو به روش sut

هزینه کاشت مو در مرکز کاشت مو به روش sut

در مراکز کاشت موی معتبر که از روش نوین sut جهت کاشت موی بیماران استفاده می نمایند هزینه کاشت براساس تعداد فولیکول موهای پیوند زده شده، تجهیزات و امکانات مرکز کاشت، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک محاسبه خواهد شد.

در مرکز کاشت مو با روش sut با کمک تیم مهندسی مجرب کاشت مو و با نظارت جراح متخصص و با بهره مندی از دستگاه های اتوماتیک که به سوزن های لیزری مجهز می باشد تراکم بالای مو در یک جلسه کاشت برای بیمار ایجاد می گردد و تنها در یک جلسه حدود ۱۴۰۰۰ تار مو از پشت سر به جلوی سر بیمار پیوند زده می شود که در تمام مراحل کاشت کیفیت کار انجام شده یکدست و بسیار بالا خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم