مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مرکز کاشت مو به روش hrt

مرکز کاشت مو به روش hrt
  • 29 سپتامبر 2018
  • 679 بازدید
  • بدون نظر

مرکز کاشت مو به روش hrt

افرادی که قبلا کاشت موی ناموفق داشته اند و یا بیماری های قلبی، فشار خون و دیابت دارند افرادی هستند که گزینه ای جهت کاشت موی طبیعی برای آنها وجود نخواهد داشت و به دلیل محدودیت هایی که دارند اغلب از کاشت مو منصرف خواهند شد اما با انجام کاشت مو به روش hrt این افراد نیز می توانند کاشت موی خود را به صورت تخصصی و در مراکز زیبایی صورت دهند اما مرکز کاشت مو به روش hrt چه ویژگی هایی دارد.

کاشت مو به روش hrt

تنها روش استاندارد کاشت موی غیر قابل رشد کاشت مو به روش hrt می باشد که در این روش به بانک موی فرد نیاز نخواهد بود و در مرکز کاشت مو موی هم رنگ، هم جنس و هم اندازه فرد بر روی لایه ای بسیار نازک شبیه سازی شده از پوست سر انسان کاشته می شود و سپس با قرار دادن چسب بر روی پوست سر قرار داده می شود.

مرکز کاشت مو به روش hrt

مزایای کاشت مو در مرکز کاشت مو به روش hrt

با این روش کاشت مو خط رویش موها بسیار طبیعی خواهد بود، این روش کاشت بدون درد و خونریزی انجام می گیرد، بیمار به بانک مو نیاز نخواهد داشت و به راحتی می تواند موهای کاشته شده خود را رنگ یا حالت دهی نماید.

معایب کاشت مو در مرکز کاشت مو به روش hrt

کاشت مو به روش hrt نوعی ترمیم مو می باشد که به کاشت موی طبیعی هیچ ارتباطی ندارد و موهای کاشته شده از جنس مصنوعی یا موی طبیعی دیگران هستند که هرگز برروی پوست سر کاشته نخواهند شد بنابراین این موها قابلیت رشد نخواهند داشت و فردی که از این روش ترمیمی در مراکز زیبایی استفاده کرده است نمی تواند موهای خود را کوتاه نماید.

مرکز کاشت مو به روش hrt

هزینه کاشت مو در مرکز کاشت مو به روش hrt

در مرکز کاشت مو به روش hrt هزینه کلی با توجه به جنس موهای استفاده شده در کاشت، تراکم موهای کاشته شده، لوازم استفاده شده در کاشت و دستمزد فرد متخصص در این نوع کاشت محاسبه می گردد.

کاشت مو با روش hrt در مراکز معتبر زیبایی استاندارد ترین روش ترمیم مو می باشد که نیازی به بانک موی فرد نیز نخواهد داشت اما به هر حال اگر فرد بانک موی مناسبی در سر خود داشته باشد و در انجام کاشت مو محدودیتی نداشته باشد کاشت مو با موی طبیعی قابل رشد از لحاظ مزایا بهترین روش جبران کم پشتی مو می باشد که ماندگاری آن برای تمام طول عمر فرد باقی خواهد ماند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم