مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مرکز کاشت مو به روش fue

مرکز کاشت مو به روش fue
  • ۷ مهر ۱۳۹۷
  • 162 بازدید
  • بدون نظر

مرکز کاشت مو به روش fue

از بین بردن بانک موی افراد در کاشت مو با استفاده از روش های قدیمی جراحی و عدم ایجاد تراکم مناسب پس از کاشت مو موجب گردیده است که افرادی که بانک موی ضعیفی دارند و یا به دنبال کسب بالاترین حد تراکم موها هستند به دنبال روشی نوین در کاشت موی خود باشند که دارای این مزیت ها باشد که با کاشت مو به روش fue این مهم برای آنها کسب خواهد شد اما مرکز کاشت مو به روش fue چه نوع مرکزی می باشد .

کاشت مو به روش fue

در کاشت مو به روش fue کاشت مو بدون جراحی، خونریزی شدید، درد و با کمترین عوارض جانبی ممکن و بدون داشتن دوره نقاهت طولانی مدت برای بیماران انجام می پذیرد و کاشت مو با استفاده از تکنیک های برتر به کمک دستگاه های اتوماتیک تنها در یک جلسه صورت می گیرد.

مرکز کاشت مو به روش fue

در مرکز کاشت مو به روش fue با بهره گیری از تکنیک های برتر روز و ایمنی ترین تکنیک کاشت مو به کمک دستگاه های اتوماتیک کار برداشت گرافت ها از محل اهدا به محل خالی از مو انجام می پذیرد و به دلیل سرعت بالای دستگاه کاشت مو تنها در یک جلسه و با تراکم بالا و ایجاد خط طبیعی رویش موها در جلوی سر در این مرکز صورت خواهد گرفت.

مرکز کاشت مو به روش fue

مرکز کاشت مو به روش fue

مزایای مرکز کاشت مو به روش fue

با کاشت مو در مراکزی که از روش نوین fue جهت کاشت موی بیماران استفاده می نمایند از تمامی پتانسیل بانک موی فرد در یک جلسه استفاده خواهد شد، با این تکنیک نوین گرافت های برداشته شده سلامت بیشتری خواهند داشت و به همین دلیل موفقیت کاشت مو بیشتر خواهد بود همچنین به دلیل عدم استفاده از جراحی و بخیه بیمار نه تنها نگران ظاهر خود پس از کاشت مو نخواهد بود بلکه به دوره نقاهت نیز نیاز نخواهد داشت.

تبلیغات کذب برخی از مراکز کاشت مو به روش fue

برخی از مراکز کاشت مو جهت جلب نظر افرادی که دچار کاشت مو شده اند و قصد کاشت مو دارند و جهت کسب درآمد بیشتر تنها روش کاشت مو در مرکز خود را روش fue اعلام می نمایند اما در حقیقت کاشت مو را بدون استفاده از دستگاه و تکنیک های مدرن و با استفاده از روش های قدیمی جراحی صورت خواهند داد .

مرکز کاشت مو به روش fue

بهترین مرکز کاشت مو به روش fue

در بهترین مرکز کاشت مو از تکنیک fue که آخرین متد کاشت مو می باشد استفاده می گردد و بهترین امکانات سخت افزاری در کنار تیم مجرب کاشت تحت نظارت با تجربه ترین متخصصین کاشت مو جهت کسب بهترین نتیجه از کاشت مو در این مرکز فعالیت دارند.
در اغلب مراکز کاشت مو در ایران به جای بهره گیری از روش های نوین هنوز از روش های کاشت قدیمی و جراحی در زمینه کاشت موی بیماران به کار گرفته می شود که عوارض ناشی از به کار بردن این روش ها و عدم کسب تراکم مناسب از کاشت نو باعث گردیده است افراد زیادی از کاشت موی خود تجربه مناسبی نداشته باشند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

مرکز کاشت مو به روش fue
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم