مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مرکز کاشت مو به روش fit

مرکز کاشت مو به روش fit
  • 29 سپتامبر 2018
  • 343 بازدید
  • بدون نظر

مرکز کاشت مو به روش fit

افرادی که قصد انجام کاشت مو دارند به دلیل اضطراب و نگرانی هایی که در این زمینه تجربه می نمایند تمایل زیادی دارند که کاشت مو در آنها تنها در یک جلسه و با کمترین درد و عوارض ممکن صورت بگیرد بنابراین این افراد قبل از کاشت مو باید نسبت به انتخاب مرکز کاشت موی مناسب و روشی که در این مرکز جهت کاشت مو انتخاب می گردد دقت لازم را داشته باشند ، یکی از روش های کاشت مو در برخی از مراکز ‌کاشت مو روش fit می باشد که باید دید مرکز کاشت مو به روش fit چه نوع مرکزی خواهد بود.

کاشت مو به روش fit

در این روش کاشت مو برداشت فولیکول های مو و کاشت آنها در جلوی سر و نواحی خالی از مو با استفاده از پانچ های دستی صورت می گیرد و به همین دلیل بیمار در نواحی پشت سر خود و جلوی سر جراحی نخواهد شد .

مرکز کاشت مو به روش fit

مرکز کاشت مو به روش fit

در مرکز کاشت مو به روش fit کاشت مو در بیماران بدون انجام جراحی و بخیه زدن پوست به کمک پانچ دستی انجام می گیرد و بیمار شاهد خونریزی پس از کاشت مو در پوست سر خود نخواهد بود.

معایب کاشت مو در مرکز کاشت موی fit

در مراکزی که کاشت مو را با روش fit انجام می دهند به دلیل سرعت پایین برداشت و کاشت فولیکول های مو به کمک هولدرهای دستی کار کاشت مو اغلب در دو جلسه انجام می گیرد، ممکن است به دلیل استفاده از هولدر پوست سر دچار حفره گردد و ممکن است به دلیل طولانی شدن جلسات کاشت مو و عدم رسیدن خون به فولیکول ها تارهای مو دچار تخریب شوند و پس از کاشت به دلیل ضعیف بودن رشد مناسبی نداشته باشند.

مرکز کاشت مو به روش fit

در کاشت با روش fit به دلیل جلسات مکرر کاشت بیشتر بانک موی بیمار از بین خواهد رفت بنابراین افرادی که بانک موی کم پشتی دارند بهتر است از این روش کاشت مو استفاده ننمایند و با انجام تحقیق دقیق و مناسب جهت کاشت موی خود به مراکزی مراجعه نمایند که از روش های نوین کاشت مو به کمک دستگاه های اتوماتیک در مرکز خود استفاده می نمایند و این کار را نزد متخصصین مجرب و با داشتن تیم تکنسین با تجربه صورت دهند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم