مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت های بعد از prp مو

مراقبت های بعد از prp مو | مراقبت از prp مو | مراقبت های prp مو
  • 28 نوامبر 2018
  • 618 بازدید
  • بدون نظر

مراقبت های بعد از prp مو

ریزش موی ارثی مشکلی است که بسیاری از افراد تصور میکنند نمیتوان آن را درمان کرد این در حالی است که امروزه روش های زیادی وجود دارد که بیماران میتوانند با استفاده از آن به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند. از میان روش های مختلفی که در حال حاضر وجود دارد میتوان گفت روش prp یکی از بهترین روش هاست. به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مراقبت های بعد از prp مو بپردازیم تا افرادی که از آن استفاده میکنند بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند.

مراقبت های بعد از prp مو

پی ار پی از روش های مناسب برای رفع ریزش موی ارثی است که با استفاده از آن میتوان بدون دردسر به نتایج قابل توجهی دست یافت. هزینه ای نسبت به روش های موثر دیگر مانند کاشت مو بسیار کمتر است و از نظر عوارض هم میتوان گفت این روش جزء ایمن ترین روش ها خواهد بود البته این در حالی است که به مراقبت های بعد از prp مو توجه داشت چون در غیر اینصورت ممکن است مشکلاتی به وجود آید.

مراقبت های بعد از prp مو | مراقبت از prp مو | مراقبت های prp مو

از میان مراقبت های بعد از prp مو باید حتما به این مورد توجه داشته باشید که به هیچ وجه از داروها و محلول ها موضعی تقویت مو مانند ماینوکسیدیل استفاده نکنید چون باعث مشکلات پوستی و … میشود. علاوه بر این باید از فعالیت های که باعث تعریق میشود خودداری نمایید و به هیچ وجه کاری انجام ندهید که پوست سر تحریک شود. این موارد باید تا حداقل یک هفته بعد از پی ار پی رعایت شود.

عوارض prp مو

تزریق پی ار پی در اکثر موارد عارضه ی خاصی به دنبال نخواهد داشت اما باید به مراقبت های بعد از prp مو هم توجه داشته باشید چون تحریک پوست و وارد شدن ضربه در برخی موارد باعث تورم، التهاب و … خواهد شد. البته برای استفاده از پی ار پی باید حتما به متخصصان با تجربه مراجعه شود به همین دلیل از مراجعه به مراکز غیر مجاز و سالن های زیبایی برای استفاده از پی ار پی خودداری کنید.

مراقبت های بعد از prp مو | مراقبت از prp مو | مراقبت های prp مو

مزایای prp مو

در صورتی که به مراقبت های بعد از prp مو توجه کافی داشته باشید معمولا بعد از چند ماه شاهد افزایش رشد موهایتان خواهید بود. بهتر است بدانید افرادی که از پی ار پی استفاده میکنند در اکثر موارد به نتایج دلخواه دست خواهند یافت. این روش همانطور که گفتیم جزء ایمن ترین روش ها به شمار میرود و هزینه ی آن هم نسبت به بسیاری از روش ها مانند کاشت مو کمتر است.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم