مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت های بعد از کاشت مژه چیست ؟

مراقبت های بعد از کاشت مژه چیست ؟
  • 3 اکتبر 2018
  • 845 بازدید
  • بدون نظر

مراقبت های بعد از کاشت مژه چیست ؟

برخی افراد در اثر عوامل مختلفی نظیر ؛ سوختگی ، ایجاد زخم ، جراحی ، خالکوبی پلک ، وسواس کندن مژه ها ، زمینه ی ارثی و ژنتیکی ، پرتودرمانی و …. مژه های خود را از دست می دهند که به کمک عمل کاشت مژه ی طبیعی می توان موهای این ناحیه را مجددا احیا نمود ، در همین راستا در این مقاله ، مراقبت های بعد از کاشت مژه مورد بررسی قرار گرفته شده است.کاشت مژه ی طبیعی

عمل زیبایی کاشت مژه

در عمل کاشت مژه ، که معمولا به تعداد بسیاری کمی مژه نیاز می باشد ( به عنوان مثال ۶ عدد تار مو ، تحول بسیاری در حجم و تراکم مژه ها ایجاد خواهد کرد ) و در حالت بیهوشی انجام می شود ، فولیکول های مو از ناحیه ی کنار گوش به دلیل هماهنگی این موها با مژه از نظر ؛ رنگ ، ضخامت و حالت استخراج می گردد و در حاشیه ی پلک در محل خط مژه با دقت و ظرافت بالایی توسط سوزن جراحی طی ۱ الی ۳ ساعت پیوند زده می شوند .
مهارت و تخصص پزشک جراح در انجام یک عمل موفق و بسیار تخصصی کاشت مژه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

مراقبت های بعد از کاشت مژه چیست ؟

مراقبت های بعد از کاشت مژه

● به منظور جلوگیری از خارش محل پیوند پس از عمل کاشت مژه طبیعی ، استفاده از کمپرس سرد ، پماد چشم و داروی ضد درد ضروری خواهد بود.
● به هنگام خواب به منظور جلوگیری از خاراندن سهوی پلک ، از چشم بند استفاده کنید.
● بهتر است بانداژ چشم در ۲۴ ساعت اول بعد از عمل باز نشود.
● مژه ها را مرتب تمیز نگه دارید و آنها را روغن مژه چرب کنید.
● یک الی دو هفته پس از عمل کاشت مژه ، محل جراحی بهبود خواهد یافت لذا تا زمان بهبودی کامل ، مراقبت از مژه ها باید مد نظر قرار گیرد و از آرایش کردن چشم در این مدت باید خودداری نمود.

مراقبت های بعد از کاشت مژه چیست ؟

هزینه ی عمل زیبایی کاشت مژه با توجه به تعداد مژه های کاشته شده در حاشیه ی پلک ، دستمزد پزشک جراح و هزینه های ی مرکز زیبایی تعیین می شود که در مراکز مختلف ، هزینه ی متفاوتی برای یک نفر تعیین می شود که به دلیل عدم وجود قانون مشخص تعیین هزینه ی عمل های زیبایی می باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم