مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراقبت های بعد از پی آر پی مو

مراقبت های بعد از پی آر پی مو
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
  • 1069 بازدید
  • بدون نظر

مراقبت های بعد از پی آر پی مو

بطور معمول افرادی که دچار ریزش مو می شوند و یا کاشت مو انجام می دهند اضطراب زیادی را تحمل می نماید و اغلب این افراد به درمان های مختلفی جهت تقویت فولیکول های مو متوسل می شوند که یکی از این درمان ها تزریق پی آر پی می باشد اما مراقبت های بعد از پی آر پی مو چیست ؟

پی آر پی مو

در این روش درمانی چند سی سی از خون خود بیمار گرفته می شود و با استفاده از کیت های خاص آزمایشگاهی غلظت خون افزایش پیدا می کند و در نهایت پلاکت غنی شده از پلاسما یا همان عوامل اصلی در فرآیند ترمیم و باز سازی بافت های مو و عوامل رشد آن که توسط پلاکت ها ترشح می شوند از طریق پوست سر به موها تزریق می گردد.

مراقبت های بعد از پی آر پی مو

جلسات پی آر پی مو

جلسات پی آر پی بعد از کاشت مو به وضعیت موی بیمار و تشخیص پزشک وی بستگی خواهد داشت اما به طور معمول هر فردی طی ۳ جلسه درمانی با فواصل زمانی ۱ ماهه باید نتایج مطلوبی را از درمان خود دریافت نماید.

مراقبت های بعد از پی آر پی مو

  • افرادی که پی آر پی مو انجام داده اند باید تا چندین روز از رفتن به استخر و سونا خودداری نمایند.
  • این افراد باید از هر گونه فعالیت و ورزشی که موجب تعریق در سر گردد پرهیز کنند.
  • نباید تا چندین روز از هیچ محلول موضعی در پوست سر خود یا حالت دهنده های مو استفاده کنند.
  • نباید محل تزریق را ماساژ دهند.
  • نباید از کلاه استفاده کنند.
  • اگر بعد از تزریق در پوست سر خود دچار تورم شده اند باید بلافاصله از کمپرس یخ استفاده کنند اما نباید ضربه ای را به پوست وارد نمایند.

مراقبت های بعد از پی آر پی مو

مراقبت های بعد از پی آر پی مو

هزینه پی آر پی مو

هزینه این روش درمانی با توجه به کیفیت پی آر پی، جلسات درمانی ، دستمزد متخصص و تعرفه مراکز تخصصی مو تعیین می گردد و هر چه وضعیت موهای بیمار ضعیف تر باشد جلسات درمانی بیشتر خواهد بود و به طبع هزینه درمان بالاتر خواهد رفت.

پی آر پی مو روشی درمانی می باشد که باعث تحریک فولیکول ها به رشد بهتر خواهد شد و به فرآیند بازسازی فولیکول های ضعیف کمک زیادی می نماید و این گونه درمان ها به دلیل تخصصی بودن باید حتما در کلینیک های تخصصی پی آر پی مو انجام بگیرند، در این روش به دلیل استفاده از خون خود بیمار خطر انتقال بیماری، واکنش آلرژیک بدن و عفونت برای بیمار وجود ندارد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

مراقبت های بعد از پی آر پی مو
4 (80%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم