مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراحل کاشت مو به روش FUT

مراحل کاشت مو به روش FUT
  • 11 آگوست 2018
  • 264 بازدید
  • بدون نظر

مراحل کاشت مو به روش FUT

به کمک روش هایی مانند ؛ FUT ، FIT ، SUT و FUE میتوان در افراد متقاضی عمل زیبایی کاشت مو ، تراکم مناسبی از مو را موفقیت ایجاد کرد ، اما اینکه کدام روش جهت دستیابی به نتایج مطلوب از عمل کاشت ، بهتر خواهد بود به انتظارات فرد از عمل کاشت ، بانک موی پشت سر فرد ، میزان موهای ریزش کرده و تشخیص پزشک متخصص پس از بررسی وضعیت بیمار خواهد داشت، از این رو در این مقاله ، مراحل کاشت مو به روش FUT به عنوان یکی از اولین روش های کاشت مو ، مورد بررسی قرار گرفته شده است.

مراحل کاشت مو به روش FUT

مراحل کاشت مو به روش FUT

در رابطه با مراحل کاشت مو به روش FUT می توان عنوان نمود که در این روش ، جهت استخراج فولیکول های مورد نیاز برای پیوند ، موهای ناحیه ی اهداء کننده کوتاه می گردد ، سپس در بانک موی پشت سر فرد ، با تزریق بیحس کننده ی موضعی ، ناحیه را بیحس کرده و به کمک جراحی ؛ یک نوار باریک از مو ، به عرض ۱ الی ۲ سانتی متر که ۲۰ الی ۲۵ سانتی متری دارد ، برداشته می شود.

پس از برداشت نوار باریک ، محل برداشت موها ، بخیه زده خواهد شد ، پس از آن نیز ، تکنسین و تیم پیوند مو ، فولیکول های مو را به صورت تک به تک از نوار باریک با دقت و با ابزار مخصوص خارج می سازند.

مراحل کاشت مو به روش FUT

خط رویش در جلوی سر ، توسط پزشک به صورت طبیعی طراحی می گردد ؛ سپس در محل گیرنده ، جهت پیوند فولیکول های مو در ناحیه ی جلوی سر ، بیحسی موضعی ایجاد می شود و فولیکول های مجزا و استریل شده نیز در این مرحله به کمک ابزار مخصوص در شکاف های ریز با دقت پیوند زده خواهند شد.

به کمک روشFUT می توان تراکم بسیار مناسبی از  تارهای مو را در یک جلسه ، پیوند زد که این میان دقت ، مهارت و تجربه ی تیم پیوند مو در دستیابی به مطلوب ترین نتایج با کمترین عوارض ممکن ، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

فولیکول های پیوندی پس از یک دوره استراحت ، ۱۲ ماه پس از پیوند مو ، به طور کامل رشد خواهند کرد و قابل تشخیص از موهای طبیعی فرد نخواهند بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم