مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مراحل کاشت ابرو

مراحل کاشت ابرو از موی سر
  • 29 آگوست 2018
  • 1934 بازدید
  • بدون نظر

مراحل کاشت ابرو

اگر چه مراحل کاشت ابرو سر در بین خانم ها چندان متداول نمی باشد اما کاشت ابرو در خانم ها به دلیل کم پشتی ایجاد شده در ابرو طرفداران زیادی دارد و کاشت ابرو تنها راه دائمی رفع کم پشتی ابرو در خانم ها می باشد که نسبت به انجام تاتو مزیت های بیشتری دارد اما مراحل کاشت ابرو از موی سر چگونه انجام می گیرد.

مراحل کاشت ابرو از موی سر

روند انجام مراحل کاشت ابرو از موی سر

کاشت ابرو از موی سر بهترین روش پیوند مو جهت رفع ریزش کامل موهای ابرو و کم پشتی آن می باشد زیرا بهترین فولیکول های مو جهت عمل پیوند مو در ابرو فولیکول های مو سر می باشد که شباهت بیشتری به موی ابرو دارند، خانم هایی که در ناحیه  سر خود موی صاف و حالت داری دارند بهترین انتخاب را جهت برداشت مو از  پشت سر و پیوند به ابرو دارند تا خانم هایی که مو مجعد و فر دارند.

مراحل کاشت ابرو از موی سر

مراحل کاشت ابرو از موی سر

در کاشت ابرو مرحله اول طراحی ابرو و تقسیم کردن ابرو به سه قسمت تاج، بدنه و دم می باشد تا طرح اولیه ابروی کاشته شده ایجاد گردد و با موافقت بیمار با طرح پیشنهادی متخصص کار تخصصی کاشت ابرو شروع خواهد و با انتخاب موهای پیوندی موی پشت سر تا حد مناسبی کوتاه می گردد تا برداشت تار مو و انجام پیوند راحت تر صورت بگیرد و فقط موی نواحی که باید برداشت تار مو انجام گیرد کوتاه می گردد و پس از برداشت موها به روش های مختلف که بهترین روش برداشت و کاشت موی سر و پیوند به ابرو روش sut می باشد.

بیشتر بخوانید:  روش های کاشت ابرو

 

در این روش به دلیل استفاده از دستگاه اتوماتیک در برداشت مو و کاشت آن آسیب کمتری به فولیکول مو وارد می گردد پس از جداسازی فولیکول ها موها در ابرو با توجه به طرح ایجاد شده بین موهای باقی مانده بیمار کاشته می شود و این کار به دلیل تراکم بالای ایجاد شده توسط دستگاه در دو ابرو تنها در یک جلسه بدون انجام جراحی و استفاده از بخیه و خونریزی انجام می گیرد.

مراحل کاشت ابرو از موی سر

مراحل کاشت ابرو

در کاشت ابرو با روش های جدید به دلیل زاویه کاشت ابروها که حالت خواب طبیعی را ایجاد می کنند ابرو حالتی طبیعی و نرمال پیدا خواهد کرد و موی پیوند زده شده از سر به ابرو پس از ریزش و تکامل چرخه رشد خود رشدی طبیعی همانند موی ابرو خواهد داشت و سرعت رشد آن دیگر مانند زمانی که در سر قرار داشته است نخواهد بود زیرا به دلیل تطابق فولیکول ها در ابروها رشد موهای پیوند زده شده مانند رشد فولیکول های خود ابرو صورت می گیرد.

همانطور که میدانید کاشت ابرو یکی از بهترین گزینه هایی است که افراد میتوانند برای درمان ریزش ابرو های خود از آن استفاده کنند اما مسئله ای که وجود دارد این است که افراد همواره نسبت به تمامی نکات و مواردی که در رابطه با آن وجود دارد آگاهی پیدا کنند. اما مهمترین نکته و سوالی که در این رابطه وجود دارد این است که آیا میدانید مراحل کاشت ابرو چقدر طول میکشد ؟ در این راستا باید در جریان باشید که انجام این عمل با توجه به روشی که برای رسیدن به نتیجه مطلوب در نظر گرفته اید میتواند متفاوت باشد و حتی به چند جلسه نیز نیاز پیدا کند اما به طور کلی کاشت ابرو در طی ۱ الی ۲ ساعت انجام می شود و افراد میتوانند بدون هیچ مشکلی به منزل بازگردند.

کاشت ابرو چند ساعت طول میکشد | کاشت ابروی طبیعی چند جلسه طول میکشد

مراحل کاشت ابرو چند ساعت طول میکشد ؟

پس از اینکه به این سوال که مراحل کاشت ابرو چگونه انجام می شود، پاسخ دادیم در نظر داریم به بررسی یکی از مهمترین مراحل درمان یعنی مراقبت های بعد از کاشت برو بپدازیم. دقت داشته باشید بسیاری از پزشکان در طی چندین سال گذشته به این نتیجه رسیده اند که مراقبت های بعد از کاشت ابرو بخشی از روند درمان محسوب می شوند و در صورتی که رعایت نشود نمیتوان انتظار نتیجه ای مطلوب را داشت. این مراقبت ها عبارتند از:

  • در مدت سه روز بعد از عمل کاشت ابرو از حمام کردن بپرهیزید.
  • از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید.
  • به مدت یک هفته زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
  • در هنگام بروز خارش به هیچ وجه ناحیه مورد نظر را خارش ندهید.

کاشت ابرو چند ساعت طول میکشد | کاشت ابروی طبیعی چند جلسه طول میکشد

هزینه کاشت ابرو

مطمئنا این مسئله که مراحل کاشت ابرو چند ساعت طول میکشد بر روی هزینه کاشت ابرو هیچ تاثیری نخواهد داشت از همین رو ذهن خود را به این مسئله مشغول نکنید. از همین رو در نظر داریم تا به بررسی عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه کاشت ابرو بپردازیم. دقت داشته باشید اینکه پزشکی که شما برای انجام این عمل درنظر میگیرید تا چه اندازه مهارت، تجربه و آگاهی و دانش نسبت به متدهای روز دنیا دارد میتواند بر روی هزینه های تمام شده تاثیر بگذارد. همچنین دقت داشته باشید که موقعیت جغرافیایی کلینیک، پرسنل و تجهیزات و… نیز میتواند موثر باشد.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم