مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

محدودیت های کاشت مو چیست ؟

محدودیت های کاشت مو
  • 19 نوامبر 2018
  • 367 بازدید
  • بدون نظر

محدودیت های کاشت مو چیست ؟

وقتی افراد با مشکل ریزش مو مواجه می شوند کاشت مو یکی از اولین روش های درمانی است که به آنها پیشنهاد می شود اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که آیا محدودیت های کاشت مو را باید جدی گرفت؟ دقت داشته باشید وقتی افراد دچار ریزش مو می شوند برای کاشت مو از بانک مو استفاده می کنند اما در صورتی که بانک موی افراد قوی و ضخیم نباشد، بهترین راهی که وجود دارد باید از موهای مصنوعی با الیاف طبیعی استفاده کرد اما باید بدانید که این مسئله همواره با خطر عفونت برای بیمار همراه است. همچنین افرادی که کمتر از ۳۰ سال دارند نمیتوانند از کاشت مو برای درمان ریزش مو استفاده کنند زیرا علاوه بر از دست دادن موهای باقی مانده بانک موی خود را نیز از دست می دهند.

محدودیت های کاشت مو

افرادی که محدودیت کاشت مو دارند

دقت داشته باشید وقتی افراد دچار ریزش مو می شوند به هر روشی که شده میخواهند این مشکل را درمان کنند اما باید بدانید که همواره محدودیت های کاشت مو برای افراد وجود دارد. که در این قسمت به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • افرادی که بانک موی قوی و مناسبی برای برداشت و انتقال به ناحیه مورد نظر ندارند.
  • افرادی که کمتر از ۳۰ سال سن دارند.
  • افرادی که الگوی ریزش موی آنها مشخص نشده است.
  • افرادی که نمیتوانند دوران نقاهت و مراقبت ها را به خوبی رعایت کنند.

تصورات غلط در رابطه با کاشت مو

وقتی افراد تصمیم میگیرند که برای درمان مشکلات خود به سراغ روش های درمانی متناسب آن بروند همواره کسانی هستند که تصورات غلطی را در اختیار آنان میگذارند و باعث عدم پیشرفت این افراد در درمان می شوند کاشت مو نیز یکی از روش های درمانی است که همواره تصورات غلطی در رابطه با آن وجود دارد و نکته ی جالب اینجاست که آن را به عنوان محدودیت های کاشت مو مطرح می کنند.

محدودیت های کاشت مو

به عنوان مثال گفته می شود که کاشت مو پس از مدتی باعث بروز سرطان می شود که کاملا یک باور غلط و پوچ بوده و هیچ گاه به اثبات نرسیده است. همچنین گفته می شود که این روش از درمان پس از مدتی دچار ریزش مو و عفونت های شدید می شود که باز هم یک باور بسیار غلط و نادرست می باشد. بهترین راه مقابله مراجعه به پزشک و کسب اطلاعات به طور مستقیم از او می باشد.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم