مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ماندگاری کربوکسی تراپی مو چقدر است ؟

ماندگاری کربوکسی تراپی مو
  • 28 اکتبر 2018
  • 1665 بازدید
  • بدون نظر

ماندگاری کربوکسی تراپی مو چقدر است ؟

وقتی افراد موهایشان دچار تخریب و آسیب می شود یکی از موارد زیادی ذهن آنها را به خود مشغول می کند اینکه دلیل بروز مشکل چه بوده تا اینکه از چه طریقی می توانند به خواسته خود دست پیدا کنند. در این راستا باید بگوییم که کربوکسی تراپی موی سر یکی از راه هایی است که کمک می کند تا به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید. در این راه باید بگوییم که یکی از سوالات اصلی مردم در این است که ماندگاری کربوکسی تراپی مو چقدر است. در واقع پزشکان بر این عقیده هستند که ماندگاری آن در حدود شش ماه می باشد و افراد پس از آن یا به نتیجه دلخواه دست پیدا میکنند و یا دوباره برای ترمیم باید مراجعات لازم را انجام دهند.

ماندگاری کربوکسی تراپی مو

علت ماندگاری کربوکسی تراپی مو در چیست؟

نکته ای که وجود دارد این است که شما در ابتدا باید بدانید که کربوکسی تراپی مو چیست. در واقع کربوکسی تراپی مو نوعی تزریق گاز دی اکسید کربن برای تقویت و رشد موها می باشد. این گاز در بدن وجود دارد و هنگامی که کاهش پیدا می کند موها دچار کاهش رشد می شوند و اگر بخواهیم به ماندگاری کربوکسی تراپی مو اشاره کنیم باید بدانید که در صورتی بتوانید هر شش ماه این عمل را دوباره تکرار کنید میتوانید ماندگاری آن را افزایش دهید در واقع پس از مدتی این گاز از بدن خارج شده و نیاز به تقویت مو دوباره دارد.

ماندگاری کربوکسی تراپی مو

تاثیر ماندگاری کربوکسی تراپی موی سر

هنگامی که شما به سراغ این روش درمانی می روید باید بدانید که ماندگاری کربوکسی تراپی مو تنها شش ماه می باشد و پس از آن نیاز است که شما دوباره آن را تقویت کنید. در آن شش ماه شما به وضوح مشاهده می کنید که موهایتان جان تازه ای گرفته و شروع به رشد می کند در واقع افراد با کمک این روش می توانند دوباره موهایی زیبا و خوش حالت را بدست آورند و به آن چیزی که میخواهند دست پیدا کنند. لازم است بدانید این روش یکی از محبوب ترین روش هایی است که در کشورهای اروپایی صورت میگیرد و هر ساله متقضایان زیادی نیز دارد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

4.5/5 - (2 امتیاز)
4.5/5 - (2 امتیاز)
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم