مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

لیزر تراپی مو چیست؟

لیزر تراپی مو چیست ؟
  • 10 سپتامبر 2018
  • 1623 بازدید
  • بدون نظر

لیزر تراپی مو چیست؟

گسترش ریزش مو در بین افراد مختلف جامعه باعث گردیده است تا از تکنولوژی های به روز مانند لیزر درمانی جهت تقویت موها و افزایش تراکم آنها و خون رسانی بیشتر به پوست سر استفاده گردد همچنین به کمک این تکنولوژی می توان به بازسازی موهای کاشته شده کمک نمود اما لیزر تراپی مو چیست ؟

لیزر تراپی مو چیست ؟

یکی از روش های غیر جراحی تقویت موهایی که دچار ریزش شده اند و یا موهای کاشته شده لیزرتراپی مو می باشد که در این روش درمانی از لیزرهای کم توان و سرد با جریان نوری پایین جهت تقویت موها و رفع مشکل ریزش مو بهره گرفته می شود.

لیزر تراپی مو چیست؟

عملکرد لیزر تراپی مو

انرژی حاصل از اشعه لیزرتراپی به گونه ای می باشد که توسط فولیکول های مو جذب می گردد و فولیکول ها با دریافت این انرژی شروع به بازسازی خود می نمایند همچنین انرژی حاصل از امواج لیزر در بافت عمیق پوست نفوذ می نماید و با افزایش دادن جریان خون در پوست باعث تغذیه بهتر فولیکول ها خواهد شد و از این طریق پروتئین و اکسیژن بیشتری به فولیکول ها خواهد رسید.

مزایای لیزر تراپی مو

انرژی تجمع یافته در پوست بر اثر تابش اشعه لیزر باعث توقف ریزش در موها می گردد، لیزر تراپی باعث تحریک فولیکول های مو و افزایش فعالیت سلولی در پوست می گردد و با لیزر تراپی موهای کاشته شده موها پس از تکمیل چرخه رشد خود استحکام، ضخامت و دوام بیشتری خواهند داشت.

لیزر تراپی مو چیست؟

هزینه لیزر تراپی مو

هزینه لیزر تراپی مو به فاکتورهایی مانند تعداد جلسات لیزرتراپی بیماران، ساعات جلسات درمانی و هزینه دستمزد متخصص و تعرفه های کلینیک ها بستگی دارد و در هر بیماری متفاوت خواهد بود.

اثرات لیزرتراپی مو بر موهای کاشته شده

افرادی که کاشت مو انجام داده اند تا زمانی که چرخه رشد موهای کاشته شده به تکامل خود برسد می توانند با استفاده از لیزرتراپی مو در کنار استفاده از داروهای تقویتی موجب درمان زخم های ناشی از کاشت مو و تقویت پیاز فولیکول های مو شوند زیرا لیزر تراپی در این افراد موجب افزایش جریان خون در پوست و در نتیجه تغذیه مناسب فولیکول های مو از طریق تامین پروتئین و ویتامین های مورد نیاز فولیکول ها خواهد شد.

لیزر تراپی مو چیست ؟

لیزر تراپی مو چیست ؟

لیزر تراپی مو به دلیل کم توان بودن اشعه نوری دستگاه باعث ایجاد آسیب و سوختگی در پوست نمی گردد و این روش درمانی با سطح انرژی و جریان کم همراه با اثر بخشی بالا صورت می پذیرد تا فولیکول های مو بازگشت مناسبی داشته باشند و به موی بیمار به حالت ضخامت و دوام قبل از ریزش رشد نماید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم