مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت هر تار مو چقدر است ؟

قیمت کاشت هر تار مو
  • ۸ مهر ۱۳۹۷
  • 507 بازدید
  • بدون نظر

قیمت کاشت هر تار مو چقدر است ؟

افرادی که متقاضی عمل زیبایی کاشت مو هستند ، قیمت این عمل در تصمیم گیری آنها برای انجام این عمل بسیار تاثیرگذار می باشد زیرا عمل کاشت مو به جهت تخصصی بودن و نیاز به صرف وقت و دقت بسیار از جمله عمل های پرهزینه می باشد ، از این رو در این مقاله ، قیمت کاشت هر تار مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت مو

در عمل کاشت مو ، عملیات برداشت فولیکول های پیوندی از بانک موی پشت سر فرد و کاشت آنها در محل جلوی سر باعث ایجاد تراکم مو در نواحی ریزش کرده خواهد شد ، بدین ترتیب طی عمل کاشت چند ساعته ی مو ، فرد به طور نسبی از تراکم مناسبی از موها پس از چندین ماه برخوردار خواهد شد.

قیمت کاشت هر تار مو

تار موی سالم جهت کاشت مو

جهت کاشت مو ، تارهای مویی که دارای ریشه ( فولیکول ) سالم باشند، قابلیت پیوند و رشد خواهند داشت ، زیرا در عمل کاشت مو، فولیکول های پیوندی باید قدرت رشد داشته و بتوانند پس از حدود یک سال همانند دیگر موهای طبیعی، تراکم مناسبی را در ناحیه طاس ایجاد کنند.

قیمت کاشت هر تار مو

قیمت دقیق عمل زیبایی کاشت مو در کشور قانون معینی ندارد ، بلکه تعیین قیمت کاشت مو توسط کلینیک های زیبایی کاشت مو انجام می شود و هیچ مبنای درست و دقیقی برای آن وجود ندارد، اگر چه اصولا کاشت مو بر اساس تعداد گرافت مو انجام می شود اما برخی کلینیک های کاشت مو مبنای محاسبه ی قیمت کاشت مو را تغییر داده اند و بر اساس تعداد تار موی کاشته شده قیمت را عنوان می کنند، به عنوان نمونه در یک کلینیک ، هزینه ی کاشت هر ۱۰۰۰ تار مو کاشته شده را ۴۰۰ هزار تومان تعیین می کنند ، بدین ترتیب می توان گفت که قیمت کاشت هر تار مو ، ۴۰۰ تومان خواهد شد.

قیمت کاشت هر تار مو

قیمت عمل کاشت مو

بطور کلی قیمت عمل کاشت مو تابعی از دستمزد پزشک متخصص ، روش کاشت مو ، وسعت ناحیه ی طاس و هزینه های کلینیک می باشد که در مراکز زیبایی مختلف به دلیل متفاوت بودن هزینه ی آیتم های اشاره شده ، با قیمت های متفاوتی این عمل زیبایی برای متقاضیان کاشت مو ارائه می شود.

هزینه کاشت هر تار مو

برآورد و محاسبه هزینه کاشت مو به تعداد گرافت های که برداشته و کاشته می شود است، هزینه تعداد آنها بسته به شرایط و وضعیت کلینیک دارد، به عنوان مثال هزینه برداشت هر تار مو با تجهیزات اتوماتیک بطوری که کمترین آسیب به آن برسد و کاشت دوباره در ناحیه دیگر با کاشت مو در کلینیک ضعیف که با جراحی و پانچ دستی اقدام به برداشت گرافت مو می کند، قابل مقایسه نیست و قطعاً هزینه کاشت هر تار مو در این دو کلینیک بسیار بسیار متفاوت خواهد بود، در نتیجه تمام مراحل برداشت ، کاشت ، نتیجه گیری و نگهداری از مو را تحت تاثیر قرار می دهد، دقت داشته باشید برای انجام کاشت مو فقط به هزینه آن فکر نکنید.

قیمت کاشت هر تار مو | قیمت عمل کاشت مو | هزینه کاشت یک تار مو

قیمت کاشت هر تار مو در ابرو و مژه

برای کاشت مو در ابرو و مژه نیز محاسبه قیمت تار به تار است و قیمت بر اساس تعداد تار های کاشته شده محاسبه می شود. همان طور که گفته شد کلینیک های که در کاشت ابرو و مژه پیشتاز هستند و از تجهیزات به روز استفاده می کنند همیشه قیمت بالا را در ارائه کیفیت بالا از خدمات به همراه دارند و خدمات ارائه شده آنها برای بیماران کاملاً مفید و بعد از دوره کاشت ابرو و مژه نیز دوران نقاهت را کنترل و تحت مراقبت های کلینیک انجام می شود.

قیمت کاشت هر تار مو | قیمت عمل کاشت مو | هزینه کاشت یک تار مو

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

قیمت کاشت هر تار مو چقدر است ؟
5 (100%) 2 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم