مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت مژه طبیعی دائمی

قیمت کاشت مژه طبیعی
  • 22 سپتامبر 2018
  • 2199 بازدید
  • بدون نظر

قیمت کاشت مژه طبیعی دائمی

عمل های زیبایی همواره از جمله عمل های هزینه بردار هستند که همه از عهده ی پرداخت آنها برنمی آیند ، از این رو قیمت عمل زیبایی در تصمیم گیری فرد برای انجام دادن عمل زیبایی بسیار موثر می باشد ، در همین راستا برای علاقه مندان به عمل زیبایی کاشت مژه ، قیمت کاشت مژه طبیعی دائمی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

عمل کاشت مژه دائم

در عمل کاشت مژه طبیعی ، فولیکول های زنده و طبیعی مو از بانک موی پشت سر فرد استخراج می شود در خط مژه با دقت و ظرافت کاشته می شود ، محل پیوند فولیکول ها در مژه مکان بسیار حساس و باریکی است که هنر ، ظرافت ، دقت ، مهارت و تجربه ی پزشک متخصص پوست و مو را طلب می کند ، لذا این عمل زیبایی طی دو الی سه ساعت به توجه به نیاز مژه به مو طی یک جلسه انجام می شود.
پس از پیوند فولیکول های پیوندی با گذراندن دوره ی نقاهت ، حدود یک سال بعد رشد فولیکول های پیوندی طبیعی خواهد شد.

قیمت کاشت مژه طبیعی

ماندگاری کاشت مژه طبیعی

به دلیل برداشت فولیکول های زنده و طبیعی جهت پیوند از موهای کنار گوش و یا پشت سر ، نتایج حاصل از کاشت مو در مژه ضمن ایجاد نتایج بسیار طبیعی ، زیبا و دلخواه ، ماندگاری طولانی مدتی دارند و اگر عاملی سبب ریزش مژه ها نگردد ، می توان گفت که روش کاشت مژه طبیعی روشی مادام العمر می باشد.

محاسبه قیمت کاشت مژه طبیعی

به طور کلی قیمت کاشت مژه طبیعی متاثر از عواملی چون ؛ دستمزد پزشک متخصص، تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت ایجاد تراکم مناسب در مژه ، موقعیت جغرافیایی کلینیک انتخابی و روش انتخابی جهت کاشت مژه می باشد که تفاوت در هنر ، ظرافت و مهارت پزشکان مختلف باعث شده که قیمت های متفاوتی در کلینیک های زیبایی برای انجام این عمل تعیین گردد. از سوی دیگر عمل کاشت مژه تحت پوشش بیمه قرار ندارد و تحت نظارت بهترین دکتر کاشت مژه ، صورت میگیرد که هزینه ی آن به صورت آزاد باید پرداخت گردد.

قیمت کاشت مژه طبیعی

هزینه کاشت مژه طبیعی

بهتر است بدانید هزینه ای که برای کاشت مژه طبیعی انجام می دهید در واقع به دلیل ماندگاری و همیشگی بودن آن، مانند روش های کاشت مژه در آرایشگاه ها دیگر نیازی به مراجعه هفتگی به آرایشگاه و پرداخت هزینه به صورت هفتگی برای کاشت مژه ای موقت ندارید و هزینه ای که پرداخت می کنید ممکن است بیشتر از کاشت موقت مژه باشد اما ماندگاری آن ارزش این همه هزینه را دارد.

هزینه های بعد از کاشت مژه طبیعی

هر عمل کاشت مو به دلیل دوران نقاهت و مراقبت های ناشی از جراحی نیاز به هزینه دارد، هزینه های بعد از کاشت مژه طبیعی به دلیل حساسیت در ناحیه کاشت نیاز به مراقبت های و رعایت توصیه های پزشک دارد، یک بخشی از  آن مربوط به محافظ شخص نسبت به آسیب های ظاهری است که هزینه ای دربر ندارد و فقط باید در همه شرایط احتیاط کنید اما بخش دیگر که هزینه ای را شامل می شود مانند : هزینه ویزیت های بعد از کاشت،هزینه داروهای تقویتی ، هزینه رفت و آمد و غیره.

قیمت کاشت مژه طبیعی | هزینه کاشت مژه طبیعی | هزینه تقریبی کاشت مژه طبیعی

قیمت کاشت مژه طبیعی برای آقایان

برای آقایانی که علاقمند به زیبای ظاهری خود هستند و توجه ویژه ای به ابرو و مژه های خود دارند، بهترین پیشنهاد کاشت مژه طبیعی است، دقت داشته باشید آقایانی که در اثر آسیب ایرو و مژه خود را از دست داده اند نیز می توانند از کاشت ابرو و مژه استفاده کنند، اما نکته مهم برای آنها این موضوع است که آیا قیمت کاشت مژه برای آقایان نسبت به خانم ها متفاوت است یا خیر؟ این سوال را میتوان این گونه پاسخ داد که شرایط کاشت برای هر فرد، چه آقا و چه خانم متفاوت است، اما روش کاشت مشابه است و تفاوت قیمت کاشت را تعداد تار های کاشته شده در مژه مشخص خواهند کرد.

قیمت کاشت مژه طبیعی | هزینه کاشت مژه طبیعی | هزینه تقریبی کاشت مژه طبیعی

قیمت کاشت مژه طبیعی در تهران

همیشه بهترین جراحان در شهر های زندگی می کنند که شرایط زندگی برای آنها فراهم باشد، تهران نیز به دلیل پایتخت بودن آن و امکانات بیشتر نسبت به سایر شهرها برای سکونت عالی است، اما تمام اینها را گفتیم تا بگویم که قیمت کاشت مژه طبیعی در تهران چقدر است و فردی که نیاز به کاشت مژه دارد چرا تهران را انتخاب میکند. تعداد کلینیک های که در شمال تهران واقع شده و متخصصان بسیاری که را طول روز کاشت مژه طبیعی انجام میدهند از تجربه بالایی بخوردارند و میتوان به راحتی به آنها اعتماد نمود، کیفیت کار آنها تعیین کننده قیمت برای کاشت مژه می باشد و بهتر است بدانید که قیمت کاشت مژه طبیعی با توجه به ظرافت و کیفیت کاشت بالا می رود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم