مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت مو در سال ۲۰۲۰

قیمت کاشت مو
  • 10 نوامبر 2018
  • 4806 بازدید
  • بدون نظر

قیمت کاشت مو در سال ۲۰۲۰

قیمت کاشت مو یا پیوند موی طبیعی یکی از بهترین روش های رفع ریزش مو و طاسی به خصوص برای ریزش مواهی ارثی است که افراد زیادی درگیر آن هستند؛ زیرا این روش می تواند به صورت دائمی کم مویی و طاسی را برطرف کند. یکی از رایج ترین سوالات درمورد قیمت کاشت مو که در ذهن بسیاری از متقاضیان کاشت مو است، مربوط به میزان هزینه و قیمت کاشت مو می باشد.

بیشتر بخوانید:  مراحل کاشت مو

 

قیمت کاشت مو

کاشت مو قیمت ثابت و مشخصی ندارد زیرا قیمت تمام شده ی آن مجموع هزینه های آمادگی های قبل از کاشت، هزینه های عمل کاشت مو و هزینه ی مراقبت های بعد از کاشت مو است که همه ی این ها نیز خود متاثر از عوامل های مختلفی هستند. بر همین اساس قیمت و هزینه ی کاشت مو از فردی به فردی دیگر و حتی برای یک فرد مشخص در کلینیک ها و مراکز کاشت موی مختلف می تواند متفاوت باشد.

مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت کاشت مو

مکان جغرافیایی کلینیک : مکان جغرافیایی کلینیک کاشت مو در قیمت کاشت مو اثر گذار است. به طور معمول کلینیک هایی که در شهر های بزرگ فعالیت می کنند هزینه های بیشتری را بابت مکان کلینیک پرداخت می کنند و از این رو هزینه ی بیشتری را از مراجعه کنندگان خود طلب می کنند.
متد کاشت مو: متد های مختلفی برای کاشت مو وجود دارد که هر کدام از آن ها قیمت های مختلفی دارند.

بیشتر بخوانید: روش های کاشت مو

 

مهارت پزشک کاشت مو : اغلب پزشکانی که جز پزشکان سرشناس و مطرح محسوب می شوند نسبت به سایر همکاران خود دستمزد های بیشتری را طلب می کنند و این مسئله در مورد پزشکان کاشت مو نیز صدق می کند.

میزان موهای کاشته شده : هر اندازه که تعداد تار مو یا گرافت موی بیشتری را بکارید مسلما هزینه ی کاشت مویتان بیشتر خواهد شد.

قیمت کاشت مو

هزینه های مسافرت برای کاشت مو : بسیاری از کسانی که در محل زندگی خود پزشک سرشناس و ماهری را برای کاشت مو پیدا نمی کنند ترجیح می دهند به مکان های دیگری مسافرت کرده و نزد پزشکان مطرح کاشت مو انجام دهند. اگر چه هزینه های مسافرت را به کلینیک یا پزشک کاشت مویتان پرداخت نمی کنید اما به هر حال هزینه ای است که بابت کاشت مو آن را تقبل کرده اید.

هزینه های مراقبت های بعد از کاشت مو

علاوه بر هزینه های کاشت مو یک سری هزینه ها را بعد از کاشت مو خواهید داشت. داروهایی که برای دوران نقاهت بعد از کاشت مو باید تهیه کنید و یا دوره های تقویت مو که ممکن است بعد از کاشت مو که بگذرانید از جمله لیزر تراپی یا پی آر پی مو نیز هزینه هایی برایتان دارند.

ار آن جایی که هزینه های کاشت مو برای سیاری از افراد جامعه قابل توجه می شوند و نیاز به برنامه ریزس برای پرداخت هزینه ی آن دارند و به همین دلیل یکی از مهمترین سوالاتی که در ذهن متقاضیان کاشت مو است، هزینه و قیمت روش های کاشت موی مختلف است. در ادامه به قیمت کاشت مو به روش sut می پردازیم.

قیمت کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut یکی از روش های کاشت مویی است که در واقع شباهت زیادی به روش fit دارد و در واقع از این روش رایج الهام گرفته شده است. گفته می شود که با روش sut امکان برداشت تعداد زیادی گرافت مو در یک جلسه وجود دارد. دراین روش مراحل برداشت، نگهداری، کاشت گرافت های موی پیوندی با کمک دستگاه های اتوماتیکی انجام می شود تا گرافت های مو با سرعت و دقت بیشتری از بانک مو به ناحیه ی کاشت مو منتقل گردیده و آسیب کمتری به آن ها وارد شود.

هزینه کاشت مو sut

کاشت مو به روش sut نیز همانند سایر روش های کاشت مو قیمت ثابتی ندارد و هزینه و قیمت تمام شده ی آن از فردی به فرد دیگر فرق می کند. به طور معمول برای محاسبه ی قیمت کاشت مو تعداد گرافت موهای کاشته شده ر قیمت پایه ی کاشت هر گرافت ضرب می شود. بنابراین هر اندازه که وسعت ناحیه ی کاشت مو بیشتر باشد و تعداد گرافت موی بیشتری کاشه شود، هزینه کاشت مو نیز بالاتر می رود.

قیمت کاشت مو به روش sut

مقایسه قیمت کاشت موی sut با سایر روش ها

به طور معمول قیمت پایه ی کاشت هر گرافت مو به روش sut نسبت به سایر روش های کاشت مو بیشتر است. دلیل این اختلاف قیمت این است که در روش sut تجهیزات و دستگاه های گران قیمتی به کار گرفته می شوند.

علاوه بر این دلیل دیگری که ارائه دهندگان کاشت مو به روش sut برای قیمت بالای این روش کاشت مو ذکر نموده اند این است که در هر جلسه ی کاشت مو با روش sut تعداد گرافت موی بسیار بیشتری نسبت به روش های مرسوم کاشت مو کاشته می شود و بنابراین طبیعی است که قیمت کاشت مو به روش sut نسبت به سایر روش های کاشت مو بیشتر باشد.

قیمت

در این روش ترمیم مو نیازی به بانک موی افراد نیست و هیچ گونه جراحی نیز صورت نمی گیرد. موهایی که برای ترمیم مو مورد استفاده قرار می گیرند موهای طبیعی انسان هستند که در بانک موی کلینیک یا مرکز ترمیم موی مورد نظر وجود دارند و پس از نمونه برداری و اسکن موهای طبیعی فرد متقاضی و تعیین دقیق ضخامت و رنگ موهای طبیعی او، موهای مورد نظر انتخاب و برای ترمیم مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت کاشت مو به روش hrt

برای اتصال موها در کاشت مو به روش hrt از روش های استفاده می شود که اتصال مطمئنی را به وجود می آورند و فرد با موهای ترمیمی خود قادر به انجام کارهایی مثل استحمام، ورزش و … می باشد.

کمترین هزینه کاشت مو به روش hrt

موارد مختلفی در تعیین قیمت کاشت مو به روش hrt در نظر گرفته می شوند و از این رو قیمت ترمیم مو به این روش برای همه نمی تواند یکسان باشد. کیفیت موها و سایر مواد و وسایل لازم مورد استفاده برای کار ترمیم از جمله بیس یا پوسته ی کار و چسب موهایی که ممکن است لازم باشند، طول موهای مورد استفاده برای ترمیم مو که کوتاه یا بلند باشند، وسعت ترمیم مو که کل سر یا قسمتی از آن باشد، رنگ آمیزی کردن موها و … در قیمت نهایی تاثیر گذار هستند.

قیمت کاشت مو به روش hrt

مقایسه قیمت کاشت هر تار مو روش hrt نسبت با سایر روش ها

به طور معمول کاشت مو به روش hrt در مقایسه با روش های کاشت موی طبیعی بدون جراحی مرسوم مانند fut و fit هزینه ی بالایی دارد و در ضمن در روش hrt هر چند که کاربرد مواد اولیه ی با کیفیت موجب افزایش عمر ترمیم مو می شود اما به هر حال عمری دائم ندارد و نیاز به بازسازی ها و حتی تعویض های دوره ای می باشد که باعث می شود هزینه ی این روش نسبت به روش های کاشت موی طبیعی که نتایج دائمی ارائه می دهند، بیشتر باشد.

روش fue جهت کاشت مو

در این روش نیازی به ایجاد برش جراحی در ناحیه ی بانک موی پشت سر نیست؛ بلکه واحد های تک فولیکولی مو به صورت دستی و با کمک ابزار های بسیار ظریفی به صورت پراکنده از ناحیه ی بانک مو برداشته شده و در ناحیه ی گرنده ی مو کاشته می شوند.

قیمت کاشت مو به روش fue

از آن جایی که در fue از ابزار های بسیار ظریف استفاده می شود، کاشت مو با کمترین جراحت ممکن انجام می شود و دوران نقاهت پس از کاشت مو نیز کوتاه است. اما جلسات کاشت مو به دلیل روند کند برداشت و کاشت واحد های تک فولیکولی نسبت به سایر روش ها طولانی تر خواهد بود.

کمترین هزینه کاشت مو به روش fue

عوامل مختلفی در تعیین و محاسبه ی هزینه کاشت هر تار مو به روش fue دخالت دارند. با توجه به اینکه دستمزد پزشکان و سایر هزینه های مربوط به کاشت مو در کلینیک های مختلف با هم فرق می کند و نیاز های افراد در مورد کاشت مو نیز متفاوت است، بنابراین نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای این روش کاشت مو در نظر گرفت. به طور کلی می توان عنوان نمود که هر اندازه وسعت کاشت مو بیشتر باشد و کاشت مو در کلینیک های مطرح تر و توسط پزشکان ماهرتری صورت گیرد مسلما قیمت کاشت مو بالاتر می رود.

حسایت ناحیه ی کاشت مو هم از مواردی است که تاثیر زیادی در قیمت خواهد داشت. این روش برای کاشت مو در نواحی حساس صورت مانند ابرو و حتی مژه ها به کار می رود که گاهی اوقات ممکن است هزینه ی کاشت موی ابروها با وجود اینکه نیاز به تعداد کمی موی پیوندی دارد از قیمت کاشت موی سر هم بیشتر باشد.

قیمت کاشت مو به روش fue

قیمت کاشت موی fue نسبت به سایر روش ها

به طور معمول برای کاشت مو به روش fue هزینه ی کاشت مو بر مبنای قیمت کاشت هر واحد فولیکول کاشته شده محاسبه می شود که در مقایسه با سایر روش های کاشت مو که مبنای محاسبه بر اساس تعداد گرافت موهای کاشته شده است، قیمت کاشت مو بیشتر خواهد بود. با روش fue، جلسات کاشت مو طولانی تر هستند و بایستی پزشک کاشت مو تکنیک و مهارت بالاتری داشته باشد، از این رو دستمزد بیشتری را نسبت به روش هایی همچون fut و fit طلب می کند.

روش کاشت موی fut

در روش fut جهت برداشت گرافت های موی مورد نیاز برای کاشت مو ابتدا بی حسی موضعی در ناحیه بانک موی پشت سر اعمال می شود، سپس با ایجاد یک برش جراحی در این ناحیه، نوار باریکی از پوست سر برداشته می شود و ناحیه ی برش بخیه می گردد. در ادامه گرافت های مو توسط تکنسین های کاشت مو از این نوار در زیر میکروسکوپ برای کاشت آماده می شوند. برای کاشت گرافت ها نیز شیارهای کوچکی در پوست ناحیه ی گیرنده ی مو ایجاد می شود و گرافت های مو درون آن ها قرار می گیرند.

قیمت کاشت مو به روش fut

در این روش کیفیت گرافت های موی استخراج شده از ناحیه ی بانک مو بالا است و به این ترتیب درصد زیادی از گرافت های موی پیوندی زنده می مانند. اما مسئله ای که یکی از معایب کاشت مو به روش fut محسوب می شود این است که جای برش ایجاد شده در ناحیه ی بانک مو می تواند برای همیشه باقی بماند.

قیمت کاشت مو به روش fut

برای روش fut نیز همانند سایر روش های کاشت مو نمی توان قیمت ثابت و مشخصی در نظر گرفت و در واقع عوامل مختلفی در تعیین هزینه کاشت مو به روش fut موثر هستند. مکان جغرافیایی کلینیک یا مرکز کاشت مو، مهارت و تجربه ی پزشک کاشت مو، تعداد گرافت موهای کاشته شده یا وسعت کاشت مو از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت کاشت مو هستند.

قیمت کاشت مو به روش fut

هزینه کاشت مو به روش fut نسبت به سایر روش ها

کاشت مو به روش fut جز ارزان ترین روش های کاشت مو به حساب می آید؛ زیرا fut در مقایسه با سایر روش های کاشت موی امروزی پروسه ی ساده تری دارد، با سرعت بیشتری انجام می شود وهمچنین به دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ی خاصی نیاز ندارد.

آشنایی با روش کاشت موی fit

روش fit روشی ایده آل برای کسانی است که تمایل دارند موهای پشت سر خود را کوتاه نگه دارند؛ زیرا با این روش کاشت مو دیگر نیازی به ایجاد برش جراحی گسترده در ناحیه ی بانک مو جهت برداشت گرافت های مو نیست و اسکار خطی در پشت سر ایجاد نمی شود. با روش fit، گرافت های موی مورد نظر به کمک پانچ های مخصوص و ظریفی به صورت تک تک و پراکنده از بانک مو برداشته می شوند.

قیمت کاشت مو به روش fit

در این روش گرافت های مو حاوی ۱ الی ۵ تار مو هستند و پانچ مورد استفاده برای برداشت گرافت ها قطری ۰٫۷ الی ۱ میلی متر دارد که فقط جراحت های کوچکی در پوست سر ایجاد می کنند. اسکار ناشی از این جراحت ها بسیار کوچک بوده و چندان به چشم نمی آیند.

هزینه کاشت مو به روش fit

در درجه ی اول هزینه و قیمت کاشت مو با روش مرسوم fit به وسعت کاشت مو و تعداد گرافت های موی کاشته شده بستگی دارد؛ اما به جز وسعت کاشت مو مواردی نظیر موقعیت مکانی کلینیک کاشت مو، دستمزد پزشک کاشت و و تیم همراه کننده ی او در هزینه کاشت هر تار مو به روش fit اثر گذار هستند و بنابراین برای آگاهی از قیمت دقیق کاشت مو بایستی به کلینیک کاشت موی مورد نظر مراجعه نمود تا کارشناسان کلینیک مربوطه اطلاعات بیشتری در مورد هزینه ی کاشت مو ارائه دهند.

قیمت کاشت مو به روش fit

مقایسه ی قیمت کاشت مو fit با دیگر روش های

با توجه به اینکه روش fit از روش های مرسوم کاشت مو است و به صورت دستی انجام می شود، به طور معمول نسبت به روش های جدید تر کاشت مو از قبیلfue ، sut و … هزینه ی پایین ترین خواهد داشت اما نسبت به روش fut اندکی گران قیمت تر است.

این روش کاشت مو در حقیقت یک نوع کاشت موی fit اما به صورت اتوماتیک است که در امریکا به نام Neograft نیز شهرت دارد. در این روش گرافت های مو به همان روش مرسوم fit ولی با سرعت بیستر و بدون دخالت دست از ناحیه ی بانک مو به صورت پشت سر هم استخراج گردیده و در محفظه ی مخصوص و استریلی که در دستگاه تعبیه شده، جمع آوری می شوند.

قیمت کاشت مو به روش safer

انتقال و گرافت ها از محفظه ی استریل به نواحی گیرنده و کاشت آن ها در پوست سر باز هم بدون دخالت دست و به صورت اتوماتیک انجام می شود. البته منظور از بدون دخالت دست این نیست که کاشت مو با دستگاه safer هیچ اپراتوری ندارد، بلکه اپراتور یا تکنسین با کمک هندپیس های مخصوص این دستگاه کار برداشت و کاشت فولیکول های مو را انجام می دهد.

قیمت کاشت هر تار مو به روش safer

در روش safer نیز هزینه معمولا بر اساس تعداد گرافت کاشته شده برای هر فرد محاسبه می شود، و بنابراین فردی که کاشت موی وسیعی دارد هزینه ی کاشت مویش نسبت به کسی که طاسی کمی داشته و کاشت موی محدود تری انجام می دهد، بیشتر خواهد بود. با توجه به اینکه کلینیک های کاشت موی مختلف قیمت های پایه ی یکسانی را برای کاشت مو به روش safer اعلام نمی کنند و تعیین دقیق تعداد گرافت مورد نیاز برای کاشت مو کاری تخصصی است، برای اطلاع دقیق از قیمت کاشت مو به روش safer بهتر است به کلینیک هایی که این روش را ارائه می دهند مراجعه نمایید.

قیمت کاشت مو به روش safer

قیمت کاشت مو به روش safer با سایر روش های کاشت مو

با توجه به اینکه برای کاشت مو به روش safer از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته استفاده می شود، کلینیک های کاشت مو این مسئله را در نظر گرفته و برای کاشت مو به این روش نسبت به روش های ساده تری که از دستگاه و تجهیزات خاصی استفاده نمی شود ( به عنوان مثال روش مرسوم fut)، هزینه ی بیشتری از مشتریان خود دریافت می کنند.

قیمت کاشت مو بدون جراحی

همانطور که گفتیم اطلاع از قیمت کاشت مو بدون جراحی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به عوامل بسیار زیادی نیز بستگی دارد. اما اگر بخواهیم مقایسه ای میان عمل بدون جراحی و عمل جراحی کاشت مو انجام دهیم باید بگوییم که کاشت مو بدون جراحی هزینه ای به مراتب کمتر برای بیماران به همراه خواهد داشت و مسلما افراد این روش ها را برای رفع مشکل خود ترجیح می دهند. اما باید بدانید که همواره عوامل بسیار زیادی در این هزینه تاثیرگذار است.

عوامل موثر در قیمت کاشت مو بدون جراحی

وقتی افراد در نظر می گیرند که برای درمان موهای خود به سراغ کاشت مو بدون جراحی بروند در واقع از تمامی موارد مربوط به آن آگاهی دارند و میدانند قیمت کاشت مو بدون جراحی چقدر می شود. در این راستا باید بگوییم که اگر در نظر دارید عوامل موثر در این قیمت ها را اطلاع پیدا کنید حتما سری به کلینیک ها بزنید زیرا تجهیزاتی که کلینیک ها در اختیار دارند، پزشکی در آن کلینیک مشغول به کار می باشد، پرسنل و همچنین موارد و ابزاری که مورد استفاده قرار میگیرد در هزینه انجام این عمل تاثیرگذار خواهند بود.

قیمت کاشت مو بدون جراحی

هزینه کاشت هر تار مو بدون جراحی و نقش پزشک

وقتی تصمیم به انجام عملی میگیرید این پزشکان هستند که شما را به آن چیزی که مد نظر دارید میرسانند از همین رو هزینه ها را نیز آنها معین می کنند. در این رابطه با توجه به اینکه کاشت مو بدون جراحی هزینه ای کمتر از کاشت مو با جراحی به همراه دارد اما در صورتی که پزشک مربوطه از تخصص، مهارت و تجربه و همچنین دانش بالایی نسبت به عمل مورد نظر شما داشته باشد اطمینان داشته باشید که هزینه ای بالا برای عمل در نظر میگیرد البته که این هزینه حق اوست، در واقع او با ظرافت و مهارت خود نتیجه مطلوب عمل را تضمین می کند.

 

دلایل کاشت مو با قیمت ارزان چیست ؟

امروزه بسیاری از کلینیک های زیبایی به کاشت مو میپردازند چون متقاضیان کاشت مو افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و بسیاری از افراد به دنبال استفاده از روش های کاشت مو برای رفع ریزش موی خود هستند. متاسفانه در این میان مراکز غیر مجاز هم بیکار ننشسته اند و به صورت زیر زمینی و غیر قانونی به کاشت مو با قیمت ارزان میپردازند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

دلایل کاشت مو با قیمت ارزان

در صورتی که دچار کچلی و ریزش موی ارثی شده اید و قصد دارید از روش های کاشت مو استفاده کنید باید حتما در انتخاب کلینیک ها نهایت دقت خود را به کار گیرید چون ممکن است مشکلاتی برایتان به وجود آید و حتی در برخی موارد دچار عوارض خطرناک شوید. به طور کلی یکی از دلایل اصلی کاشت مو با قیمت ارزان میتواند استفاده از افراد غیر متخصص برای کاشت مو باشد.

کاشت مو با قیمت ارزان | کاشت موی طبیعی با قیمت ارزان | کاشت موی سر ارزان

اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که بسیاری از مراکز هم ممکن است برای جلب رضایت مشتریان به ارائه ی تخفیف های مختلف بپردازند به همین دلیل باید برای انتخاب کلینیک ها حتما به بررسی مرکزی که به آن مراجعه میکنید بپردازید چون نمیتوان همیشه قیمت پایین را نشانه ی کیفیت پایین دانست اما لازم است در مورد کاشت موی ارزان به بررسی های بیشتر پرداخت.

عوارض کاشت مو با قیمت ارزان

در صورتی که دلیل کاشت مو با قیمت ارزان استفاده از افراد غیر متخصص برای عمل باشد باید این اطمینان را داشته باشید که عوارض زیادی در انتظارتان خواهد بود به همین دلیل در هیچ حالت نباید به انتخاب این کلینیک ها بپردازید.

به دلیل اینکه در این مراکز به نکات بهداشتی توجه نمیشود و افراد بی تجربه در آن مشغول به فعالیتند احتمال عفونت، انتقال بیماری های مختلف بین بیماران و آسیب به اعصاب سر کم نخواهد بود.

کاشت مو با قیمت ارزان | کاشت موی طبیعی با قیمت ارزان | کاشت موی سر ارزان

ارزان ترین روش کاشت مو

برخی از مراکز غیر مجاز برای اثبات این که کاشت مو با قیمت ارزان نشان دهنده ی پایین بودن کیفیت نیست این دعا را مطرح میکنند که از روش های ارزن برای کاشت مو استفاده میشود این در حالی است که هزینه ی تمامی روش های کاشت مو یکسان است و هیچ تفاوت از نظر قیمت وجود نخواهد داشت. علاوه بر این انتخاب روش های پیوند مو باید حتما با توجه به شرایط بیمار انجام شود.

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم