مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت مو به روش sut

قیمت کاشت مو به روش sut
  • 10 نوامبر 2018
  • 686 بازدید
  • بدون نظر

قیمت کاشت مو به روش sut

ار آن جایی که هزینه های کاشت مو برای سیاری از افراد جامعه قابل توجه می شوند و نیاز به برنامه ریزس برای پرداخت هزینه ی آن دارند و به همین دلیل یکی از مهمترین سوالاتی که در ذهن متقاضیان کاشت مو است، هزینه و قیمت روش های کاشت موی مختلف است. در ادامه به قیمت کاشت مو به روش sut می پردازیم.

قیمت کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut یکی از روش های کاشت مویی است که در واقع شباهت زیادی به روش fit دارد و در واقع از این روش رایج الهام گرفته شده است. گفته می شود که با روش sut امکان برداشت تعداد زیادی گرافت مو در یک جلسه وجود دارد. دراین روش مراحل برداشت، نگهداری، کاشت گرافت های موی پیوندی با کمک دستگاه های اتوماتیکی انجام می شود تا گرافت های مو با سرعت و دقت بیشتری از بانک مو به ناحیه ی کاشت مو منتقل گردیده و آسیب کمتری به آن ها وارد شود.

قیمت کاشت موی sut

کاشت مو به روش sut نیز همانند سایر روش های کاشت مو قیمت ثابتی ندارد و هزینه و قیمت تمام شده ی آن از فردی به فرد دیگر فرق می کند. به طور معمول برای محاسبه ی قیمت کاشت مو تعداد گرافت موهای کاشته شده ر قیمت پایه ی کاشت هر گرافت ضرب می شود. بنابراین هر اندازه که وسعت ناحیه ی کاشت مو بیشتر باشد و تعداد گرافت موی بیشتری کاشه شود، قیمت کاشت مو نیز بالاتر می رود.

قیمت کاشت مو به روش sut

مقایسه قیمت کاشت موی sut با سایر روش ها

به طور معمول قیمت پایه ی کاشت هر گرافت مو به روش sut نسبت به سایر روش های کاشت مو بیشتر است. دلیل این اختلاف قیمت این است که در روش sut تجهیزات و دستگاه های گران قیمتی به کار گرفته می شوند.

علاوه بر این دلیل دیگری که ارائه دهندگان کاشت مو به روش sut برای قیمت بالای این روش کاشت مو ذکر نموده اند این است که در هر جلسه ی کاشت مو با روش sut تعداد گرافت موی بسیار بیشتری نسبت به روش های مرسوم کاشت مو کاشته می شود و بنابراین طبیعی است که قیمت کاشت مو به روش sut نسبت به سایر روش های کاشت مو بیشتر باشد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم