مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت مو به روش fut

قیمت کاشت مو به روش fut
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۷
  • 154 بازدید
  • بدون نظر

قیمت کاشت مو به روش fut

کاشت مو به روش fut از جمله روش های مرسوم و سنتی کاشت مو است که به دلیل داشتن نتایج قابل قبول، در حال حاضر هنوز هم کابرد این روش کاشت مو بسیار متداول است. این روش کاشت مو از جمله ارزان ترین روشهای کاشت مو است . در ادامه ی مطلب به قیمت کاشت مو به روش fut بیشتر می پردازیم.

روش کاشت موی fut

در روش fut جهت برداشت گرافت های موی مورد نیاز برای کاشت مو ابتدا بی حسی موضعی در ناحیه بانک موی پشت سر اعمال می شود، سپس با ایجاد یک برش جراحی در این ناحیه، نوار باریکی از پوست سر برداشته می شود و ناحیه ی برش بخیه می گردد. در ادامه گرافت های مو توسط تکنسین های کاشت مو از این نوار در زیر میکروسکوپ برای کاشت آماده می شوند. برای کاشت گرافت ها نیز شیارهای کوچکی در پوست ناحیه ی گیرنده ی مو ایجاد می شود و گرافت های مو درون آن ها قرار می گیرند.

قیمت کاشت مو به روش fut

در این روش کیفیت گرافت های موی استخراج شده از ناحیه ی بانک مو بالا است و به این ترتیب درصد زیادی از گرافت های موی پیوندی زنده می مانند. اما مسئله ای که یکی از معایب کاشت مو به روش fut محسوب می شود این است که جای برش ایجاد شده در ناحیه ی بانک مو می تواند برای همیشه باقی بماند.

قیمت کاشت مو به روش fut

برای روش fut نیز همانند سایر روش های کاشت مو نمی توان قیمت ثابت و مشخصی در نظر گرفت و در واقع عوامل مختلفی در تعیین قیمت کاشت مو به روش fut موثر هستند. مکان جغرافیایی کلینیک یا مرکز کاشت مو، مهارت و تجربه ی پزشک کاشت مو، تعداد گرافت موهای کاشته شده یا وسعت کاشت مو از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت کاشت مو هستند.

قیمت کاشت مو به روش fut

قیمت کاشت مو به روش fut نسبت به سایر روش ها

کاشت مو به روش fut جز ارزان ترین روش های کاشت مو به حساب می آید؛ زیرا fut در مقایسه با سایر روش های کاشت موی امروزی پروسه ی ساده تری دارد، با سرعت بیشتری انجام می شود وهمچنین به دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته ی خاصی نیاز ندارد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

قیمت کاشت مو به روش fut
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم