مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت مو به روش fue

قیمت کاشت مو به روش fue
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۷
  • 258 بازدید
  • بدون نظر

قیمت کاشت مو به روش fue

روش fue یکی از روش های نسبتا جدید کاشت مو است. به دلیل دقت و ظرافت بالای این روش کاشت مو بسیاری از افراد تمایل دارند کاشت موی خود را به این شیوه انجام دهند. قیمت کاشت مو به روش fue یکی از سوالات متداول متقاضیان این روش کاشت مو است.

روش fue جهت کاشت مو

در این روش نیازی به ایجاد برش جراحی در ناحیه ی بانک موی پشت سر نیست؛ بلکه واحد های تک فولیکولی مو به صورت دستی و با کمک ابزار های بسیار ظریفی به صورت پراکنده از ناحیه ی بانک مو برداشته شده و در ناحیه ی گرنده ی مو کاشته می شوند.

قیمت کاشت مو به روش fue

از آن جایی که در fue از ابزار های بسیار ظریف استفاده می شود، کاشت مو با کمترین جراحت ممکن انجام می شود و دوران نقاهت پس از کاشت مو نیز کوتاه است. اما جلسات کاشت مو به دلیل روند کند برداشت و کاشت واحد های تک فولیکولی نسبت به سایر روش ها طولانی تر خواهد بود.

قیمت کاشت مو به روش fue

عوامل مختلفی در تعیین و محاسبه ی قیمت کاشت مو به روش fue دخالت دارند. با توجه به اینکه دستمزد پزشکان و سایر هزینه های مربوط به کاشت مو در کلینیک های مختلف با هم فرق می کند و نیاز های افراد در مورد کاشت مو نیز متفاوت است، بنابراین نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را برای این روش کاشت مو در نظر گرفت. به طور کلی می توان عنوان نمود که هر اندازه وسعت کاشت مو بیشتر باشد و کاشت مو در کلینیک های مطرح تر و توسط پزشکان ماهرتری صورت گیرد مسلما قیمت کاشت مو بالاتر می رود.

حسایت ناحیه ی کاشت مو هم از مواردی است که تاثیر زیادی در قیمت خواهد داشت. این روش برای کاشت مو در نواحی حساس صورت مانند ابرو و حتی مژه ها به کار می رود که گاهی اوقات ممکن است هزینه ی کاشت موی ابروها با وجود اینکه نیاز به تعداد کمی موی پیوندی دارد از قیمت کاشت موی سر هم بیشتر باشد.

قیمت کاشت مو به روش fue

قیمت کاشت موی fue نسبت به سایر روش ها

به طور معمول برای کاشت مو به روش fue هزینه ی کاشت مو بر مبنای قیمت کاشت هر واحد فولیکول کاشته شده محاسبه می شود که در مقایسه با سایر روش های کاشت مو که مبنای محاسبه بر اساس تعداد گرافت موهای کاشته شده است، قیمت کاشت مو بیشتر خواهد بود. با روش fue، جلسات کاشت مو طولانی تر هستند و بایستی پزشک کاشت مو تکنیک و مهارت بالاتری داشته باشد، از این رو دستمزد بیشتری را نسبت به روش هایی همچون fut و fit طلب می کند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

قیمت کاشت مو به روش fue
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم