مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت مو با لیزر چقدر است ؟

قیمت کاشت مو با لیزر چقدر است ؟
  • ۴ مهر ۱۳۹۷
  • 414 بازدید
  • بدون نظر

قیمت کاشت مو با لیزر چقدر است ؟

مشکل کم پشتی موها و طاسی ناحیه ی سر را می توان با دارا بودن بانک موی مناسب در پشت سر با عمل زیبایی کاشت مو برطرف ساخت و به صورت دائم از موهایی طبیعی ، در همین راستا در این مقاله برای متقاضیان کاشت مو ، قیمت کاشت مو با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت مو

به عملی که طی چند ساعت ، فولیکول های مو از لایه ی درم پوست خارج می شود و در نواحی کم پشت و یا طاس کاشته می شود و یک سال بعد نیز نتایج حاصل از آن نمایان می گردد ، عمل کاشت مو گفته می شود ، این عمل در میان افراد طاس و مبتلا به کم پشتی مو علاقه مندان زیادی دارد زیرا در صورت موفقیت عمل کاشت مو ، فرد از تراکم نسبی مو برای همیشه در نواحی ریزش کرده ، بهره مند خواهد شد.

قیمت کاشت مو با لیزر چقدر است ؟

کاشت مو با لیزر

در عمل زیبایی کاشت مو با لیزر که روش sut نام دارد ، به کمک دستگاه پانچ لیزری که از سوزن های مخصوصی جهت برش لیزری بهره می برد ، به منظور عملیات برداشت فولیکول های مو از بانک موی پشت سر فرد و همچنین کاشت و پیوند همین فولیکول ها در ناحیه ی جلوی سر استفاده می گردد .
در عمل کاشت مو با لیزر نیازی به جراحی نمی باشد ، سرعت عمل و دقت بالای دستگاه نیز باعث راحتی بیشتر پزشک معالج از نظر انجام عملیات برداشت و کاشت مو و همچنین راحتی بیمار به دلیل عدم خونریزی و دوره ی نقاهت خواهد شد.

قیمت کاشت مو با لیزر چقدر است ؟

قیمت کاشت مو با لیزر

وسعت ناحیه ی کم پشت و یا طاسی در فرد ، مدت زمان انجام عملیات برداشت و کاشت مو ، دستمزد پزشک متخصص و کادر همراه او ، هزینه های کلینیک زیبایی ، هزینه ی داروها بعد از کاشت و ویزیت های قبل و بعد از کاشت در برآورد هزینه کاشت مو با لیزر تاثیرگذار می باشد .
هزینه ی عمل زیبایی کاشت مو با لیزر توسط شرکت های بیمه تحت پوشش قرار نداشته و از جمله عمل های زیبایی گران قیمت محسوب می شود که فرد باید از جیب خود بدون بازگشت هزینه انجام شده ، هزینه نماید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم