مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت کاشت ابرو چقدر است

قیمت کاشت ابرو چقدر است
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
  • 1703 بازدید
  • بدون نظر

قیمت کاشت ابرو چقدر است

در کلینیک های زیبایی انجام عمل کاشت ابرو با استفاده از موهای طبیعی صورت می پذیرد ، نتایج طبیعی و زیبای حاصل از عمل کاشت ابروی طبیعی ، موجب جذب افراد زیادی به این عمل زیبایی شده است، از همین رو برخی کلینیک ها سودجو درپی فریب بیماران برای کاشت ابرو قیمت های بی پایه و اساس را اعلام می کنند که در ماهیت کاشت ابرو با این قیمت ها قطعاً نواقصی موجود است که بعدها برای حل مشکلات باید چندین برابر هزینه کاشت ابرو در یک کلینیک معروف را تقبل کنید، لذا برای پیشگیری از این دست اتفاقات در این مقاله ، قیمت کاشت ابرو برای متقاضیان این نوع عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

قیمت کاشت ابرو | هزینه کاشت ابرو | قیمت تقریبی کاشت ابروی طبیعی

علت کاشت ابرو

معمولاً کاشت ابرو در میان خانم ها که به ظاهر خود بیشتر از آقایان اهمیت میدهند بیشتر است و ریزش ابرو نیز درآنها به دلایل تغییرات هورمونی در طول زندگی بیشتر رخ می دهد. موهای ابرو ممکن است در اثر عوامل مختلفی ریزش کند، اما تنها در مواردی که نتوان فولیکول های مو را به رشد مجدد وا داشت ، عمل کاشت ابرو صورت می پذیرد ، به عنوان مثال کم خونی و اختلالات تیروئید از جمله دلایل ریزش ابروها می باشند اما با درمان دارویی یا روش های سنتی می توان عامل ایجاد کننده ی ریزش مو را درمان و ابروها را احیا نمود اما در مواردی نظیر ؛ سوختگی و ایجاد زخم که فولیکول مو نابود شده است ، عمل کاشت ابروی طبیعی باید صورت پذیرد.

قیمت کاشت ابرو چقدر است

کاشت ابرو

به دلیل از بین رفتن فولیکول های مو در ابرو ، فولیکول هایی از ناحیه پشت گوش و یا پشت سر فرد که معمولاً شباهت نزدیکی به ابروی فرد دارد ، در محل ابرو با ابزار مخصوص و در جهت موهای ابرو پیوند زده می شود ، موهای پیوندی پس از چندین ماه ( ۹ الی ۱۲ ماه ) رشد طبیعی خواهند داشت اما به دلیل ماهیت اصلی آنها که قبلاً روی سر فرد رشد می نمودند، همانند موهای سر رشد می کنند ، در نتیجه فرد مرتب باید آنها را کوتاه نماید. رعایت توصیه های پزشک بعد از کاشت ابرو از نکات مهم برای به نتیجه رسیدن کاشت ابرو بشمار می آید.

قیمت کاشت ابرو چقدر است

قیمت کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو به دلیل ظرافت و وجود جهت های مختلف موها ، پزشک باید با دقت به صورت هنرمندانه به کاشت موهای پیوندی اقدام نماید که به دلیل متفاوت بودن مهارت و تخصص پزشکان مختلف در کاشت ابرو ، دستمزدهای متفاوتی نیز دریافت می کنند ، در نتیجه عمل کاشت ابرو در کلینیک های زیبایی مختلف با توجه به میزان دستمزد پزشک متخصص ، تکنیک کاشت ،  میزان کاشت مو در ابرو و موقعیت کلینیک تعیین می شود که در مراکز مختلف با قیمت های متفاوتی ارائه خواهد شد.

در برخی مراکز کاشت هر ابرو با قیمت یک الی پنج میلیون تومان انجام می شود که بیشتر متقاضیان این نوع عمل زیبایی را زنان تشکیل می دهند.

قیمت کاشت ابرو | هزینه کاشت ابرو | قیمت تقریبی کاشت ابروی طبیعی

قیمت روش های مختلف کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو همانند روش های کاشت موی طبیعی است و قیمت هر روش با دیگری متفاوت است، بطور مثال روش های که از دستگاه های اتوماتیک برای انتقال گرافت مو استفاده می شود و ایمنی فولیکول های مو تضمین شده است قطعاً آسیب رسیدن به گرافت ها بسیار کمتر از روش های قدیمی که با پانج و بدون فریز کردن گرافت عمل کاشت انجام می شود.

تفاوت قیمت کاشت ابرو در زنان و مردان

کاشت ابرو عملی است که باتوجه به میزان از تعداد تار موی است که در ابرو کاشته می شود قیمت گذاری می شود و در حقیقت تفاوت قیمتی برای زنان و مردان وجود ندارد و تنها نکته آن هزینه های پس از جراحی برای زنان بیشتر از مردان است، به این صورت که رنان به دلیل تغییرات هورمونی در بدن باید تحت مراقبت های بیشتری قرار گیرند تا نتیجه کاشت ابرو حاصل شود، هزینه این مراقبت ها شامل : جلسات پی آر پی برای تقویت ریشه مو ، هزینه مزوتراپی ، هزینه ویزیت های پزشک، رفت و آمد و … هستند.

قیمت کاشت ابرو | هزینه کاشت ابرو | قیمت تقریبی کاشت ابروی طبیعی

قیمت کاشت ابروی سه بعدی

روش سه بعدی کاشت ابرو یا تار به تار در این روش متخصص کاشت مو جهت کاشت ابرو تارهای مو را پس از برداشت از بانک مو و جداسازی فولیکول آن به روش تار به تار لابه لای موهای باقی مانده ابرو می کارد و در لابه لای هر تار مو، سه تار مو خواهند کاشت تا موهای باقی مانده ابرو بر اثر فشار دچار ریزش نگردند و حجم بیشتری برای ابرو پس از کاشت ایجاد گردد. به دلیل دقت و مهارت بالا برای انجام این روش قیمت آن بسیار بالا و محبوبت آن نزد خانم ها بیشتر است.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

قیمت کاشت ابرو چقدر است
4.4 (88.24%) 17 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم