مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت هر گرافت مو چقدر است ؟

قیمت هر گرافت مو چقدر است ؟
  • 26 سپتامبر 2018
  • 2852 بازدید
  • بدون نظر

قیمت هر گرافت مو چقدر است ؟

هزینه دقیق کاشت مو در هر فردی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و تعداد گرافت های پیوند زده شده در هر بیمار نقشی اساسی در تعیین هزینه کاشت موی بیماران ایفا می نماید اما قیمت هر گرافت مو چقدر است ؟

قیمت هر گرافت مو

قیمت هر گرافت موی پیوند زده شده در کاشت موی بیماران توسط کلینیک کاشت مو تعیین می گردد و در ایران به دلیل عدم نظارت کافی هر کلینیکی قیمتی متفاوت را برای بیماران به نسبت گرافت های برداشته شده و کاشته شده ارائه می نماید.

قیمت هر گرافت مو چقدر است ؟

قیمت هر گرافت مو چقدر است

معمولا در کلینیک های کاشت مو به جای تعیین قیمت تارهای مو در کاشت مو تعداد گرافت های استفاده شده را محاسبه می نماید و پس از تعیین شده تعداد گرافت ها این تعداد را در اعدادی مانند ۳/۲ و ۴/۲ ضرب می نمایند تا تعداد تارهای مورد استفاده را بدست بیاورند و قیمت کلی کاشت مو را با توجه به تعرفه های خود محاسبه نمایند.

تعیین کلی قیمت کاشت مو

در کاشت مو هزینه کلی کاشت مو بر اساس تار موهای پیوند زده شده، روش کاشت مو، دستمزد متخصص و تعرفه های کلینیک های تخصصی کاشت مو که هر کدام تعرفه متفاوتی دارند محاسبه می گردد و به بیمار ارائه می گردد.

قیمت هر گرافت مو چقدر است ؟

تبلیغات کلینیک ها در مورد قیمت هر گرافت مو

برخی از کلینیک های کاشت مو جهت جلب نظر بیماران به انجام کاشت مو در کلینیک خود اقدام به تبلیغات کذب در مورد قیمت گرافت های پیوندی می نمایند و پس از مراجعه افراد جهت کاشت در محاسبه کلی هزینه کاشت مو قیمت گرافت ها را از میزانی که تبلیغ نموده اند بیشتر محاسبه خواهند کرد.

در زمینه کاشت مو و تعیین تعرفه های هزینه کاشت مو به دلیل عدم نظارت دقیق دستگاه های مسئول در ایران قیمت ثابت و معینی جهت تعیین هزینه های کاشت مو و یا هزینه گرافت های مو وجود ندارد و هر کلینیک با توجه به تجهیزات و امکانات خود و منطقه جغرافیایی که در آنجا واقع شده است هزینه های متفاوتی در کاشت مو را نسبت به سایر کلینیک ها از بیماران دریافت می نماید که در برخی از کلینیک ها هزینه های اخذ شده با کیفیت کاشت موی انجام شده هیچ گونه همخوانی نخواهد داشت و باعث نارضایتی بیماران از مراجعه به آن کلینیک خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم