مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت هر جلسه لیزر تراپی چقدر است؟

قیمت هر جلسه لیزر تراپی
  • 5 سپتامبر 2018
  • 3990 بازدید
  • بدون نظر

قیمت هر جلسه لیزر تراپی چقدر است؟

هنگامی که فرد تصمیم می گیرد ، یک عمل زیبایی را در مراکز و کلینیک کاشت مو انجام دهد ، تمایل دارد از قیمت عمل مورد نظر اطلاع پیدا نماید ، در همین راستا در این مقاله ، قیمت هر جلسه لیزر تراپی به عنوان یک عمل زیبایی ترمیم مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

لیزرتراپی مو

در عمل زیبایی لیزرتراپی مو ، به منظور توقف فرآیند ریزش موها ، تحریک رشد مجدد موها و همچنین افزایش حجم و کیفیت موها از تابش اشعه ی لیزر کم توان ( سطح انرژی نوری و جریان کم ) استفاده می گردد.

قیمت هر جلسه لیزر تراپی

مکانیزم لیزرتراپی مو

در روش لیزرتراپی مو ، اشعه ی کم توان لیزر به سطح پوست سر تابیده می شود که در اثر جذب اشعه ی لیزر در سلول های هدف ، جریان خونرسانی افزایش می یابد در نتیجه سوخت و ساز سلولی جهت سنتز پروتئین تحریک می شود ، و سرانجام در اثر شکسته شدن هورمون عامل ریزش مو ، عارضه ی ریزش مو متوقف خواهد شد .

تعداد جلسات لیزر تراپی

تعداد جلسات لیزر تراپی مو با توجه به میزان شدت ریزش مو ، عامل ایجاد کننده ریزش مو ، وسعت ناحیه ی ریزش کرده ، نوع دستگاه لیزر و واکنش بدن به لیزرتراپی در هر فردی تعیین می شود که در افراد مختلف به تعداد جلسات لیزر تراپی متفاوتی نیاز می باشد.

قیمت هر جلسه لیزر تراپی

قیمت هر جلسه لیزر تراپی

قیمت هر جلسه لیزر تراپی در کلینیک های زیبایی با توجه به دستمزد پزشک متخصص ، نوع دستگاه لیزر مورد استفاده ، مدت زمان هر جلسه و وسعت ناحیه ی مورد درمان تعیین می شود که در مراکز مختلف زیبایی ، شاهد ارائه ی این عمل با قیمت های متفاوتی هستم.

نتایج حاصل از لیزرتراپی مو

به دلیل اثر گذاری عمقی و ریشه ای لیزرتراپی مو ، نتایج حاصل از این عمل زیبایی ،در کاندید مناسب این عمل ، ماندگاری بالایی داشته و به طور مطلوبی سیب افزایش حجم موها در فرد خواهد شد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم