مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو

قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو
  • 4 سپتامبر 2018
  • 3925 بازدید
  • بدون نظر

قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو

افرادی که تمایل دارند عمل زیبایی کاشت مو را انجام دهند ، همواره از خود سئوال می کنند که چهره من پس از عمل چگونه است ؟ از همین رو در این مقاله ، قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو به عنوان یکی از تغییرات پس از عمل کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت و پیوند مو

در عمل کاشت مو ، فولیکول هایی جهت پیوند با ابزار مخصوص پزشکی و یا دستگاه از بانک مو که در پشت سر فرد واقع شده برداشت می شود ، ریشه های مو باید به دقت و بدون آسیب از عمق پوست خارج شده و پس از ایجاد بیحسی موضعی در محل گیرنده با دقت زیادی در عمق مناسب پوست پیوند زده شود ، پس از چند ماه ( ۹ تا ۱۲ ماه ) موها رشد کرده و بسیار طبیعی خواهند بود.

قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو

عوارض عمل کاشت مو

با توجه به اینکه عمل کاشت مو توسط چه پزشکی و با چه مهارت و تجربه ای صورت می پذیرد ، عوارض کاشت مو نیز در افراد مختلف متفاوت خواهد بود ، با شناسایی عوارض احتمالی پس کاشت مو و به دلیل گذرا بودن آنها ، فرد با راحتی و اطمینان خاطر بیشتری می تواند دوره ی نقاهت را پشت سر بگذارد ، لذا همواره قبل از عمل کاشت مو در مورد عوارض احتمالی عمل ، مدت ماندگاری عوارض و لزوم درمان های موثر عوارض به خوبی اطلاعات لازمه را کسب کنید.

علت قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو

از آنجا که در عمل کاشت مو ، برداشت و کاشت فولیکول های مو با عمل تهاجمی و ایجاد زخم در پوست همراه می باشد ، پس از انجام عمل پیوند مو در هر دو محل ( محل اهداء کننده ی فولیکول ها  و گیرنده ی فولیکول ها ) پوست دچار قرمزی و التهاب خواهد شد.

قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو

درمان قرمزی پوست سر بعد از کاشت مو

از روز دوم پس از عمل کاشت مو تا ۵ الی ۶ روز پس از عمل کاشت ، قرمزی پوست سر ، التهاب و سر درد در محل برداشت و کاشت موها وجود خواهد داشت ، تقریبا یک هفته پس از کاشت موها ، عارضه ی قرمزی پوست سر خود به خود ، بدون نیاز به هیچ گونه داروی خاصی بر طرف خواهد شد و جای هیچ گونه نگرانی برای فرد از این بابت وجود ندارد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم