مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مصرف فیناستراید بعد از کاشت مو

فیناستراید بعد از کاشت مو
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۷
  • 541 بازدید
  • بدون نظر

مصرف فیناستراید بعد از کاشت مو

پس از کاشت مو متخصص کاشت جهت تقویت موهای کاشته شده و تغذیه بهتر فولیکول های مو انواع مکمل های ویتامینی و داروهای متعادل کننده هورمون های بدن مانند قرص فیناستراید را برای بیمار تجویز می نماید تا عواملی که موجب تخریب فولیکول های مو می شوند از بین بروند و فولیکول ها در شرایط بهتری قرار بگیرند و در این مقاله قصد داریم تاثیر فیناستراید بعد از کاشت مو را بررسی کنیم ؟

قرص فیناستراید

فیناستراید قرصی بوده است که ابتدا در مردان جهت درمان بزرگی و خوش خیمی غده پروستات استفاده می شده است اما بعد به دنبال مصرف آن مردانی که ریزش مو داشته اند شاهد درمان ریزش موی خود بوده اند و به دنبال مصرف این قرص میزان دی هیدروتستوسترون بدن مردان کاهش پیدا می کند و ریزش مو متوقف می گردد.

فیناستراید بعد از کاشت مو

فیناستراید بعد از کاشت مو

فیناستراید قرصی می باشد که متخصصین جهت کنترل و پیشگیری از ریزش مو در مردان مخصوصا موی سر که در برابر عواملی چون عوامل مخرب هورمونی مقاومت کمتری از خود نشان می دهد تجویز می نمایند و این قرص پس از کاشت مو نیز به دلیل ایجاد تعادل هورمونی در بدن توسط متخصصین باز تجویز می گردد.

نقش قرص فیناستراید پس از کاشت مو

پس از کاشت مو دوز متعارف ۱ میلی گرم قرص فیناستراید باید مورد مصرف روزانه بیمار قرار بگیرد تا از ریزش مو های کاشته شده جلوگیری شود و این قرص در بخش فولیکول مو از تبدیل شدن هورمون تستوسترون به دی هیدروتستون که عامل ریزش مو در مردان می باشد و عامل ارثی ریزش مو خواهد بود جلوگیری می نماید.

فیناستراید بعد از کاشت مو

تاثیر فیناستراید بر موهای کاشته شده

مصرف فیناستراید پس از کاشت مو تا میزان ۸۰ درصد از ریزش موهای کاشته شده جلوگیری می نماید و همچنین مصرف این قرص در افرادی که دچار ریزش مو شده اند باعث رویش مجدد موها خواهد شد و پس از کاشت مو دوره استراحت مو را نیز کوتاه می سازد.

اثر درمانی قرص فیناستراید حدود ۶- ۳ ماه پس از شروع مصرف پدیدار می شود و پس از یک سال له اوج خود خواهد رسید و تاثیر آن در مورد توقف ریزش موی جلوی سر بیش از نقاط دیگر می باشد و اثرات کلی آن تا دو سال ماندگار خواهد بود و ممکن است پس از قطع مصرف دارو در عرض چند ماه ریزش موهای فرد له وضعیت اولیه خود بازگردد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

مصرف فیناستراید بعد از کاشت مو
4.7 (93.33%) 3 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم