مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فواید و عوارض اکستنشن چیست ؟

فواید و عوارض اکستنشن
  • 6 نوامبر 2018
  • 1044 بازدید
  • بدون نظر

فواید و عوارض اکستنشن چیست ؟

اکستنشن روشی برای ترمیم مو و پرپشت جلوه دادن موها با کمک اضافه کردن مو به موهای طبیعی است. این روش معمولا برای نواحی سر و مژه کارایی دارد و انجام آن بین زنان بیشتر متداول است. آشنایی با فواید و عوارض اکستنشن به شما کمک می کند تا تصمیم منطقی تری برای اکستنشن کردن یا نکردن موهای خود بگیرید.

انواع اکستنشن مو

برای اکستنشن دو نوع موی طبیعی و مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. موهای طبیعی انسان از نظر ظاهر و دوام از انواع مصنوعی بسیار بهتر هستند اما قیمت به مراتب بالاتری دارند. موها ممکن است به صورت دسته های کوچک مو، دسته های نواری مو و یا شکل های دیگری باشند که با تکنیک های مختلفی به پوست سر و یا موهای طبیعی متصل می شوند.

فواید و عوارض اکستنشن

تکنیک ها اکستنشن مو

تکنیک هایی که برای اتصال موهای اضافه به سر به کار می روند، متنوع هستند و هر کس بنا به خواسته های خود و وضعیت موهای طبیعی اش می تواند از روش خاصی برای اضافه کردن یا اکستنشن مو استفاده نماید. یکی از آسان ترین تکنیک های اکستنشن به این صورت است که دسته ی باریکی از موهای فرد جدا می شود و دسته موی اضافه به کمک چسب مخصوصی به کمی بالاتر از ریشه ی موهای طبیعی چسبانده می شوند که گاهی اوقات از حرارت کنترل شده ای برای ذوب کردن چسب مو و اتصال مطمئن موها استفاده می شود. به جز این روش روش های دیگری همچون استفاد از کلیپس، بافت و نخ نیز برای اتصال موهای اضافه کاربرد دارند.

فواید و عوارض اکستنشن

اکستنشن مو باعث می شود که موها نسبت به حالت طبیعی شان پرپشت تر و سالم تر جلوه کنند و از این رو بسیاری از کسانی که با مشکل کم مویی موجه هستند و یا برای داشتن استایل موی خاصی موهایشان از حد لازم کوتاه تر هستند، می توانند با کمک اکستنشن این گونه مشکلات خود را به صورت آنی برطرف کنند.

فواید و عوارض اکستنشن

توجه داشته باشید که فواید و عوارض اکستنشن مو با هم هستند و این روش می تواند مشکلاتی را هم برای موهای طبیعی و پوست سر افراد ایجاد نماید. کشیده شدن بیش از اندازه ی موها در وهله ی اول باعث ایجاد یا تشدید سردرد می شود؛ آسیب به فولیکول های مو و ساقه ی آن ها هم ممکن است باعث ریزش یا شکست موها شود.

ایجاد آلرژی در پوست سر به دلیل مصرف چسب مو هم یکی دیگر از عوارض اکستنشن است. اکستنشن مکرر یا غیر اصولی مژه نیز موجب ریخته شدن مژه های طبیعی می شود و استفاده از مواد بی کیفیت باعث التهاب مژه و حتی چشم می گردد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم