مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فواید آب پیاز برای مو

فواید آب پیاز برای مو
  • 17 نوامبر 2018
  • 827 بازدید
  • بدون نظر

فواید آب پیاز برای مو

نکات زیادی در رابطه با آب پیاز وجود دارد اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که این مواد چگونه می تواند بر رشد مو تاثیر بگذارد؟ در واقع آب پیاز یکی از مواد مغذی برای رشد مو محسوب می شود و می تواند فولیکول های مو را تغذیه کند. در واقع یکی از فواید آب پیاز افزایش حجم، درخشندگی و تقویت مو می باشد. برای اینکه بتوانید با کمک آب پیاز از نازک شدن و شکنندگی موهایتان جلوگیری کنید در ابتدا باید نسبت به خواص و فواید آب پیاز برای مو آگاهی کاملی پیدا کنید و بتوانید به خوبی از آن استفاده کنید. در این مقاله در نظر داریم توضیحات بیشتری در این زمینه خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فواید آب پیاز برای مو

فواید آب پیاز برای مو

در واقع برای اینکه بتوانید آب پیاز را تهیه کنید و از فواید و خواص آن بهره مند شوید، بهترین راه این است که ۴ عدد پیاز را پوست بگیرید و آن را به مقدار زیادی خرد کنید. سپس از یک آبمیوه گیری استفاده کرده و آب را بدست آورید. البته راه دیگر و البته آسان تری نیز برای رسیدن به آب پیاز وجود دارد و آن این است که از یک مخلوط کن استفاده کنید و آن را به شکل یک خمیر درآورید و سپس با فشار دادن آن عصاره آن را جدا کنید و آن را بر روی پوست سر و ریشه های مو بمالید و به فواید آب پیاز برسید. مطمئن باشید که پس از مدتی نتیجه آن را خواهید دید.

فواید آب پیاز برای مو

عوارض استفاده از آب پیاز

برخی از افراد بر این عقیده اند که استفاده از برخی از روش ها علاوه بر اینکه مزایایی دارد، با عوارضی نیز همراه هستند. از همین رو پس از معرفی و بیان کردن فواید آب پیاز به دنبال عوارض آن نیز هستند. در این رابطه باید بگوییم که این امکان وجود دارد برخی از افراد به دلیل استفاده از پیاز، دچار حساسیت های پوستی شوند اما باید بدانید که این مسئله به ندرت اتفاق می افتد. و برای اطمینان میتوانید مقداری از آن را بر روی قسمت کوچکی از سرتان بمالید و چند دقیقه صبر کنید در صورتی که نتیجه گرفتید سپس بر روی تمام قسمت های سرتان بمالید و به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم