مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فواید آب برنج برای مو

فواید آب برنج برای مو
  • 17 نوامبر 2018
  • 589 بازدید
  • بدون نظر

فواید آب برنج برای مو

در واقع وقتی افراد با مشکل ریزش مو و یا از کم پشتی موهای خود روبرو می شوند اولین سوالی که در ذهن آنها ایجاد می شود این است که چگونه میتوانند به درمان این مشکل بپردازند. همانطور که میدانید با پیشرفت علم و دانش روش های بسیار زیادی پیش روی افراد وجود دارد اما مسئله ای که در این برقرار می باشد این است که برخی افراد ترجیح می دهند از روش های خانگی به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند که گفته می شود آب برج برای مو بسیار مفید می باشد. در واقع آب برنج با تاثیرگذاری بر روی فولیکول های مو می تواند برای درخشندگی و رشد آنها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. اما همواره رسیدن به نتیجه دلخواه مقداری زمانبر خواهد بود، دراین مقاله قصد بررسی فواید آب برنج برای مو را داریم :

فواید آب برنج برای مو

فواید آب برنج برای مو کدام ها هستند

پس از اینکه در رابطه با نتیجه بخش بودن آب برنج برای مو توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم بسیاری از افراد با خود می گویند آیا این امکان وجود دارد که آب برج خواص دیگری نیز داشته باشد؟ در این قسمت در نظر داریم برخی از خواص و فواید آن را برای شما توضیح دهیم:

  • در افزایش رشد سر مو تاثیر بسیار زیادی دارد.
  • به تقویت ریشه مو می پردازد.
  • حجم مو را زیاد می کند.
  • علاوه بر تمامی موارد گفته شده درخشندگی خاصی به آن می بخشد.
  • در سلامتی و افزایش مقاومت پوست سر نیز موثر خواهد بود.

فواید آب برنج برای مو

تهیه ماسک مو با استفاده از آب برنج

برای اینکه بتوانید از آب برنج برای مو های خود استفاده کنید بهترین راه این است که یک ماسک موی مناسب تهیه کنید و آن را بر روی سرتان قرار دهید و سپس از مدتی همانند یک شامپو بشویید. در این قسمت به معرفی یک ماسک مو میپردازیم که نتیجه بسیار خوبی از خود ارائه داده است. مقداری از آب برنج را با آب لیمو مخلوط کنید و برای مدتی در یخچال بگذارید، سپس با استفاده از فرچه های مخصوص آن را بر روی موهایتان بمالید، پس از مدتی متوجه می شوید که موهایتان درخشندگی بسیار زیادی پیدا کرده و به نتیجه دلخواه خود رسیده اید حتی موهایتان حجمی تقریبا دو برابر پیدا کرده که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم