مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

آیا فصل پاییز برای کاشت مو مناسب است ؟

فصل پاییز برای کاشت مو
  • 6 نوامبر 2018
  • 645 بازدید
  • بدون نظر

آیا فصل پاییز برای کاشت مو مناسب است ؟

با توجه به اینکه بیشتر نقاط کشورمان تابستان های گرمی دارند، اکثر کسانی که قصد کاشت مو دارند، فصل پاییز را برای این کار انتخاب می کنند. اما آیا واقعا فصل پاییز برای کاشت مو مناسب است؟ آیا نتیجه نهایی کاشت مو در این فصل بهتر خواهد بود؟

نتایج کاشت مو در فصول مختلف تفاوتی ندارد

به طور کلی فرقی نمی کند که کاشت مو در چه فصلی باشد. زیرا تحقیقات نشان داده که نتایج کاشت مو در فصل های مختلف تفاوت معنی داری با یکدیگر ندارند و موها در هر فصلی که پیوند شوند می توانند حیات خود را حفظ کنند.

اما به هر حال انجام مراقبت های بعد از کاشت مو در بعضی از فصول سال بسته به منطقه ای که افراد زندگی می کنند می تواند آسان یا مشکل باشد. به عنوان مثال کسانی که در مناطق گرمسیر کشورمان زندگی می کنند چنانچه در تابستان اقدام به ترمیم مو نمایند برای اینکه از مواردی نظیر عرق کردن سر و یا تابش نور آفتاب به سر جلوگیری شود، بایستی مدت زمان بیشتری در منزل بمانند تا از شرایط بد محیطی دور باشند.

فصل پاییز برای کاشت مو

آنچه که اهمیت بیشتری برای تعیین زمان کاشت مو دارد، برنامه ریزی خود فرد برای کاشت مو است. گاهی اوقات برخی از افراد بنا به موقعیت شغلی خود و یا مناسبتی که در پیش دارند بایستی حتما در زمان خاصی کاشت موی خود را طبق برنامه ریزی هایشان انجام دهند.

چرا برخی فصل پاییز را برای کاشت مو انتخاب می کنند ؟

همانگونه که اشاره نمودیم کاشت مو در تابستان از جهت تعریق زیاد و تابش شدید نور خورشید برای برخی از افراد محدودیت هایی ایجاد می کند به همین دلیل ممکن است کسانی که قصد کاشت مو دارند ترجیح دهند در زمانی که دمای هوا پایین تر آمده باشد برای کاشت مو اقدام کنند.

یک دیگر از دلایلی که فصل پاییز برای کاشت مو انتخاب می شود این است که بسیاری از افراد تمایل دارند برای عید نوروز و شروع سال نو با کاشت مو به ظاهری جدید دست یابند و از مدل موی جدید خود در این ایام لذت ببرند از این رو در فصل پایین را انتخاب می کنند تا فرصت کافی برای رشد موهای پیوندی وجود داشته باشد.

فصل پاییز برای کاشت مو

فصل پاییز برای کاشت مو چه مشکلاتی دارد ؟

کسانی که در مناطق سردسیر کشور زندگی می کنند و پاییز سردی را تجربه می نمایند ، ممکن است برای شستشوی روزانه ی سر بعد از کاشت مو دچار مشکل شوند و دوران نقاهت پس از کاشت از این بابت برآن ها سخت بگذرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم