مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کربوکسی تراپی مو چیست ؟

عوارض کربوکسی تراپی مو
  • 27 اکتبر 2018
  • 1179 بازدید
  • بدون نظر

عوارض کربوکسی تراپی مو چیست ؟

امروزه عمل های زیبایی زیادی در جامعه وجود دارد که به کمک آنها میتوانید به آن چیزی که مد نظر دارید دست پیدا کنید. یکی از این عمل های زیبایی کربوکسی تراپی مو می باشد. نکات زیادی در رابطه با انجام این عمل وجود دارد اما مسئله ای که از اهمیت زیادی برخوردار است این است که عوارض کربوکسی تراپی مو چیست؟ در چه صورتی این عوارض گریبانگیر افراد می شود. در رابطه با عوارض آن باید بگوییم که به عقیده بسیاری از پزشکان این عمل هیچگونه عوارضی را برای بیمار به همراه ندارد زیرا کربن دی اکسید به طور معمول در بدن تولید می شود و هیچ مشکلی را برای بیمار به وجود نمی آید شاید کبودی در ناحیه تزریق مشاهده کنید اما این اتفاق نیز به ندرت رخ می دهد.

عوارض کربوکسی تراپی مو

عوارض کربوکسی تراپی مو شامل چه کسانی می شود ؟

همانطور که گفته شد کربوکسی تراپی مو هیچ مشکلی را برای افراد به وجود نمی آورد اما برخی افراد هستند که نباید به سراغ این روش بروند در واقع استفاده از این باعث می شود که عوارض کربوکسی تراپی مو شامل حال آنها شوند این افراد عبارتند از:

  • افرادی که از ناراحتی نارسایی کلیه رنج می برند.
  • افرادی که تحت دیالیز کلیه هستند.
  • خانم های باردار نیز انجام کربوکسی تراپی مو برای آنها ممنوع است.
  • اشخاصی که با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کنند.
  • افرادی که ناراحتی صرع دارند.
  • افرادی که از کم خونی شدید رنج می برند.

عوارض کربوکسی تراپی مو

جلوگیری از بروز عوارض کربوکسی تراپی موی سر

با اینکه گفته می شود کبروکسی تراپی مو هیچگونه عوارضی را برای بیماران به همراه ندارد اما همواره احتیاط شرط عقل است. در صورتی که برخی اقدامات لازم را انجام دهید به راحتی میتوانید با خیالی راحت به سراغ انجام این عمل بروید. در واقع اگر از قرص آسپرین استفاده می کنید یک هفته قبل و بعد از انجام این عمل آن را ترک کنید. اگر سیگار میکشید به مدت دو هفته بعد از انجام آن نباید به سراغش بروید و اگر در نظر دارید که در کنار این روش درمانی از روش دیگری نیز استفاده کنید حتما این مسئله را با پزشک خود در میان بگذارید زیرا شاید نیاز باشد مراقبت های دیگری را نیز به آنها اضافه کند تا از عوارض کربوکسی تراپی مو جلوگیری کند.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم