مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت مژه و ابرو مصنوعی

عوارض کاشت مژه و ابرو مصنوعی
  • 24 سپتامبر 2018
  • 775 بازدید
  • بدون نظر

عوارض کاشت مژه و ابرو مصنوعی

هنگامی که فرد می خواهد به عمل زیبایی نظیر کاشت مژه و ابرو مصنوعی اقدام کند ، بهتر است با آگاهی از عوارض این عمل ، با دید بازتری در مورد انجام یا عدم انجام آن تصمیم گیری نماید ، در همین راستا در این مقاله ، عوارض کاشت مژه و ابرو مصنوعی مورد بررسی قرار گرفته شده است.

کاشت مژه و ابرو مصنوعی

در عمل زیبایی کاشت مژه و ابرو مصنوعی ، با استفاده از الیاف تارهای مصنوعی به ایجاد تراکم مناسب مو در مژه و ابرو به کمک چسب های مخصوص اقدام می شود ، در واقع در این عمل زیبایی بع طور موقت ، تارهای مصنوعی با دقت و ظرافت در خط رویش ابرو و یا خط باریک پلک با چسب جهت ایجاد مژه های کاشته خواهند شد.

عوارض کاشت مژه و ابرو مصنوعی

عوارض کاشت مژه و ابرو مصنوعی

کاشت مژه و ابرو مصنوعی در آرایشگاه ها بدون توجه و مراقبت از موهای طبیعی این نواحی توسط افراد غیرمتخصص با چسب های محکم انجام می شود که به دلیل موقتی این روش ، معمولا فرد با انجام این کار به دفعات زیاد ، سبب آسیب به پوست و موهای طبیعی ابرو و مژه خواهد شد ، کاشت مژه و ابرو مصنوعی عبارتند از :

  • چسب های مورد استفاده در عمل کاشت مژه و ابروی مصنوعی ، باعث التهاب پوست شده و در نتیجه اگزما و حساسیت پوستی ایجاد خواهند کرد.
  • چسب های استفاده شده در این روش ، سرطان زا نیز هستند.
  • الیاف مصنوعی مورد استفاده جهت کاشت ابرو و مژه ، حاوی فلزات سمی و مواد شیمیایی نگهدارنده هستند و بسیار خطرناک می باشند.
  • ریزش موهای طبیعی ابرو و مژه در اثر فشاری که به پیاز موهای ابرو و مژه وارد می شود ، عارضه ی دیگر کاشت مژه و ابروی طبیعی است.

عوارض کاشت مژه و ابرو مصنوعی

عوارض کاشت مژه و ابرو مصنوعی

راه حل جایگزین کاشت مژه و ابرو مصنوعی

از آنجا که عمل کاشت مژه و ابرو مصنوعی ، عوارض خطرناکی به همراه داشته و روشی موقت نیز می باشد ، بهتر است از روش کاشت ابرو و مژه ی طبیعی استفاده کرد زیرا کاشت موی طبیعی مو در ابرو و مژه تنها برای یک بار خواهد بود و نتایج بسیار ماندگار، طبیعی و زیبایی دارد که توسط دیگران نیز قابل تشخیص نمی باشد.
با عمل زیبایی کاشت مژه و ابروی طبیعی فرد می تواند بدون عارضه ی جانبی خاصی ، برای همیشه از شر کم پشتی و بدمی فرمی ابرو و مژه ها راحت شود ، لذا به جای کاشت ابرو و مژه ی مصنوعی بی کیفیت و پر از عارضه در آرایشگاه ها ، با مراجعه به کلینیک زیبایی معتبر ، عمل کاشت موی طبیعی در مژه و یا ابروی خود را تجربه کنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم