مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت مو با لیزر چیست ؟

عوارض کاشت مو با لیزر چیست
  • 7 اکتبر 2018
  • 717 بازدید
  • بدون نظر

عوارض کاشت مو با لیزر چیست ؟

کاشت مو عملی می باشد که به برداشتن فولیکول های مو از پشت سر با روش های مختلف و کاشت دوباره آنها در نواحی خالی از مو اطلاق می شود که در گذشته با روش های جراحی انجام می گرفته اما امروزه جراحی دیگر نقشی در کاشت ‌مو ایفا نمی نماید و قصد داریم در این مقاله عوارض کاشت مو با لیزر چیست را بیان کنیم :

تفاوت روش های قدیمی و نوین کاشت مو

در کاشت مو با روش های قدیمی جراحی به دلیل بخیه، خونریزی، تورم و درد ایجاد شده از جراحی طی چند جلسه و استفاده از بی هوشی بیمار به دوره نقاهت طولانی مدت پس از کاشت مو نیاز داشته است اما امروزه با استفاده از روش های نوین کاشت مو بدون انجام جراحی و بخیه و عدم استفاده از بی هوشی و با یک جلسه کاشت مو بیمار دیگر به دوره نقاهت نیاز نخواهد داشت.

عوارض کاشت مو با لیزر چیست

روش کاشت مو با لیزر

کاشت مو با لیزر تنها در روش کاشت مو به روش sut اجرا می گردد و در این روش حدود ۱۴۰۰۰ تار مو در یک جلسه با استفاده از سوزن های برش لیزری برداشته و در نواحی خالی از مو کاشته می شوند که کار کاشت مو در این روش با استفاده از سوزن های لیزری بسیار طبیعی و با خط رویش موی طبیعی ایجاد می گردد به گونه ای که دیگران پس از کاشت مو قادر به تشخیص موهای کاشته شده از موهای طبیعی نخواهند بود‌.

عوارض کاشت مو با لیزر چیست

  • در کاشت مو سوزن های لیزری تنها نقش برش ، شکافتن ، سوراخ کردن و برداشتن و کاشتن موها را بر عهده دارند و از حرارت لیزر جهت کاشت مو استفاده نمی گردد.
  • اگر در کاشت مو از حرارت لیزر استفاده شود حرارت به بافت های برش موها آسیب وارد می نماید .
  • در کاشت مو با استفاده از لیزر حرارت لیزر باعث خونرسانی دیرتر به فولیکول های مو و بافت پوست می گردد و بهبودی بیمار پس از کاشت دیرتر صورت می گیرد.
  • در کاشت مو با لیزر به دلیل حرارت بالا ممکن است فولیکول های مو دچار آسیب و تخریب شوند که بروز این مشکل کاشت مو را با شکست مواجه خواهد ساخت.

عوارض کاشت مو با لیزر چیست

عوارض کاشت مو با لیزر چیست

تبلیغات کذب در مورد کاشت مو با لیزر

بسیاری از موسسات و کلینیک های غیر معتبر کاشت مو جهت جلب نظر مراجعه کنندگان و به دلیل نظر مثبت مردم نسبت به لیزر از کاشت مو با لیزر نام می برند که طبق نظر متخصصین کاشت مو هیچ گونه روشی با نام کاشت مو با لیزر جنبه عملی نخواهد داشت و به علت عوارض استفاده از لیزر در کاشت مو از این تکنولوژی فقط جهت برداشت و کاشت موها استفاده می شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم