مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

عوارض کاشت مو با دستگاه اتوماتیک
  • 23 اکتبر 2018
  • 566 بازدید
  • بدون نظر

عوارض کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

امروزه با پیشرفت هایی که در علم پزشکی حاصل شده است، رسیدن به موهایی زیبا و خوش حالت خیلی دور از دسترس نیست، از همین رو باید بگوییم که کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که برای درمان پیش روی شما قرار دارد. نکته ای که وجود دارد این است که کاشت مو نیز دچار پیشرفت هایی شده و امروزه روش کاشت مو با دستگاه اتوماتیک نیز انجام می شود. در این روش با کمک دستگاه گراف های مو از ناحیه بانک مو برداشت می شود و بدون هیچ مشکلی در ناحیه ی مورد نظر کاشت می شود و در این مقاله قصد بررسی عوارض کاشت مو با دستگاه اتوماتیک را داریم :

عوارض کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

عوارض کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

انجام هر عملی مسلما علاوه بر مزیت ها، عوارضی را نیز با خود به همراه دارد که کاشت مو با دستگاه اتوماتیک از این قاعده مستثنی نیست. از همین رو در نظر داریم در این قسمت توضیحاتی در رابطه با این مسئله خدمت شما ارائه دهیم:

  • به دلیل عدم دقت بالا در دستگاه های اتوماتیک، فولیکول های مو دچار آسیب می شوند.
  • احتمال بروز بیماری های عفونی به دلیل عدم استریل دستگاه بسیار بالا است.
  • این امکان وجود دارد که ناحیه گیرنده و اهدا کننده پوست تخریب شوند.
  • احتمال تخریب گراف های برداشت شده بسیار زیاد است.

کاشت مو با دستگاه اتوماتیک و مزایای آن

پس از اینکه در رابطه با عوارض کاشت مو با دستگاه اتوماتیک صحبت کردیم حال در نظر داریم تا مزایای آن را برای شما بیان کنیم. این روش مطمئنا مزایایی را با خود به همراه دارد. در واقع همینکه در این روش هیچگونه عمل جراحی صورت نمیگیرد خود به نوعی یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود. همچنین این دستگاه ها شرایطی را فراهم می آورد تا دیگر خطر خونریزی های شدید و یا بروز زخم و بخیه برای بیماران وجود نداشته باشد. از دیگر مزایای این روش میتوان به امکان انتقال تعداد زیادی از گراف ها به ناحیه ی مورد نظر اشاره کرد که کار را برای متخصصان آسان می کند.

عوارض کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

هزینه کاشت مو با دستگاه اتوماتیک

مسلما هزینه کاشت مو با دستگاه اتوماتیک مسئله ای است که ذهن بسیاری از افرادی که دچار ریزش مو شده اند را به خود مشغول کرده است از همین رو باید بگوییم که این روش یکی از گران ترین روش هایی است که میتوانید برای درمان ریزش موهای خود انتخاب کنید. زیرا شما علاوه بر پرداخت هزینه مربوط به دستگاه باید هزینه پزشک، کلینیک، تجهیزات و.. را نیز پرداخت کنید. همچنین نباید از این مسئله غافل شوید که هر چقدر ناحیه ریزش موی شما وسیع تر باشد هزینه بیشتری بابت این روش درمانی باید پرداخت کنید.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم