مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض کاشت موی غیر طبیعی

عوارض کاشت موی غیر طبیعی
  • 11 آگوست 2018
  • 574 بازدید
  • بدون نظر

عوارض کاشت موی غیر طبیعی

خانم ها نیز مانند مردان دچار ریزش مو ، طاسی و کم پشتی مو می شوند ، ژنتیک ، استرس زیاد ، اختلالات هورمونی ، بارداری و رژیم های سخت و سریع از جمله دلایل اصلی ریزش مو در خانم ها هستند که در برخی افراد باعث از بین رفتن کامل فولیکول مو و کم پشت شدن یا طاسی سر می شود ، در مواردی که فرد به هر دلیلی امکان کاشت و پیوند موی طبیعی را ندارد ؛ می تواند از روش ترمیم مو استفاده نماید ، از این رو، در همین راستا ، در این مقاله عوارض کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عوارض کاشت موی غیر طبیعی

کاشت موی غیر طبیعی

در رابطه با کاشت موی غیر طبیعی می توان عنوان نمود که به این روش ترمیم مو گفته می شود و در آن با تکنیک های خاص الیافی از تارهای مصنوعی ، به زیر پوست ، روی پوست و لا به لایه ی موهای طبیعی فرد قرار می گیرد و بدین ترتیب ، حجم مناسبی از موها در ناحیه ی سر برای فرد ایجاد می شود

در روش کاشت موی غیر طبیعی ، می توان تنها در یک جلسه ، ضمن ایجاد تراکم ناحیه ای مناسب موها، کوتاه و بلند بودن موها را متناسب با اندازه ی موهای طبیعی فرد تعیین کرد. در روش ترمیم مو نیازی به بانک مو در فرد وجود ندارد و الیاف مصنوعی را می تواند برای این منظور استفاده نمود. جهت حفظ و نگه داری طولانی مدت موهای ترمیمی باید مراقبت های لازم را از آنها به عمل آورد ، در صورت ریزش این موها می توان مجددا جهت بازسازی آنها مراجعه کرد.

عوارض کاشت موی غیر طبیعی

عوارض کاشت موی غیر طبیعی برای خانم ها

اگر چه به کمک موهای غیر طبیعی برای مدتی می توان ناحیه ی کم پشت شده را ترمیم مو کرد اما به دلیل استفاده از چسب های نگه دارنده ی موها و فشاری که به موهای طبیعی فرد وارد می شود ، به صورت طولانی مدت ، شاهد افزایش ریزش موهای طبیعی فرد خواهیم بود، همچنین حساسیت آلرژیک پوست سر به چسب های فیکس کننده از دیگر عوارض این روش می باشد. استفاده از موهای غیر طبیعی بهتر است به صورت کوتاه مدت و با رعایت فاصله انجام شود تا فشار مداوم به ریشه ی موها ، موجب افزایش عارضه ی ریزش موها نگردد .

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم