مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض پروتز مو در آقایان

عوارض پروتز مو در آقایان
  • 29 سپتامبر 2018
  • 3603 بازدید
  • بدون نظر

عوارض پروتز مو در آقایان

بسیاری از آقایانی که دچار ریزش مو می شوند و داشتن مو دغدغه آنها می شود اما به دلیل بیماری و یا هزینه هایی که کاشت مو برای آنها در بر دارد نمی توانند اقدام به کاشت مو نمایند یا به دلیل ترس از جراحی کاشت موی طبیعی و نداشتن بانک موی قوی، می توانند با استفاده از پروتز مو به صورت نیمه دائمی این مشکل خود را رفع نمایند اما عوارض پروتز مو در آقایان چیست.

پروتز مو

پروتز مو تشکیل شده از لایه ای بسیار نازک شبیه به پوست سر می باشد که موهای طبیعی و مصنوعی با توجه به نیاز بیمار با تراکم مناسب بر روی آن کاشته می شوند که این لایه معمولا از جنس نانو ضد حساسیت می باشد و سپس با چسب بر روی سر قرار داده می شوند. کشور های سازنده پروتز مو در تلاش هستند تا روز به روز قدرت و توانایی خود را در تولید پروتزهای که شباهت نزدیکتری به موی طبیعی دارند و همین طور تولید چسب ها ضد آب پروزتز برای استفاده همیشگی پروتز موی سر فراهم شوند.

عوارض پروتز مو در آقایان

قیمت پروتز مو

در قرار دادن پروتز مو بر روی سر هزینه کلی آن با توجه به نوع پروتز، تعداد تارهای مو، وسعت و اندازه پروتز و دستمزد متخصصی که پروتز را بر روی سر قرار می دهد محاسبه می شود. تهیه این نوع پروتز های موی سر از فروشگاه های پروتز مو صورت می گیرد که با توصیه و پیشنهاد پزشک و شبیه سازی آن از لحاظ جنس و رنگ بهترین انتخاب برای بیمار انجام می شود.

جنس پروتز مو

شرکت هایی که پروتز مو تولید می نماید از مواد مختلفی در این جهت استفاده می نمایند که جنس این پروتزها در دوام و طول عمر آنها بر روی سر تاثیر زیادی دارد و بهترین نوع پروتز، پروتز مشبک از جنس نانو می باشد که هم ضد حساسیت و هم طول عمر بالایی نسبت به سایر پروتزها دارد، بهترین کشور سازنده این نوع پروتزهای آلمانی می باشد.

عوارض پروتز مو در آقایان

عوارض پروتز مو در آقایان

اگر چه پروتزهای مو امروزه به گونه ای تولید می شوند که ضد حساسیت هستند و موجب تعریق در پوست سر و ایجاد عفونت نخواهند شد اما کلینیک هایی که در این زمینه از پروتزهای نامرغوب استفاده می نمایند و از چسب های گیاهی جهت چسباندن پروتز به پوست سر استفاده نمی کنند باعث ایجاد حساسیت در بیماران خواهند شد و بیمار باید پروتز خود را زود به زود تعویض نماید و ممکن است با این کار موجب تخریب موهای خود نیز گردد.

عوارض پروتز مو در آقایان | قیمت پروتز مو | جنس پروتز مو | پروتز مو

آقایانی که قصد استفاده از پروتز مو را دارند جهت انجام این کار باید به مراکز زیبایی معتبر مراجعه نمایند و مطمئن شوند که پروتزی که برای آنها به کار گرفته می شود طبیعی و ارگانیک و از جنس ضد حساسیت باشد تا در آینده دچار طول عمر پایین پروتز ، حساسیت و عفونت نشوند و باید در انتخاب مرکز زیبایی مد نظر خود دقت کافی را داشته باشند، پروتز های مو به گونه ای تولید می شوند که با توجه به نیاز آقایان در نواحی مختلف سر قابل طراحی خواهند بود.

عوارض پروتز مو در آقایان زیر ۳۰ سال

آقایانی که تا قبل از ۳۰ سالگی اقدام به کاشت موی سر به صورت مصنوعی یا طبیعی می کنند باید بدانند که سن پایان ریزش مو ۳۰ سالگی است و اگر قبل از ۳۰ سالگی اقدام به کاشت موی سر داشته باشند کاشت مو ناموفق خواهد بود، البته این مورد برای کاشت موی طبیعی گفته شد اما برای روش پروتز مو نیز به دلیل کامل نشدن ریزش مو و نواحی طاس سر به همین دلیل ممکن است پروتز مو در آقایان زیر ۳۰ سال بعد از ۳۰ سالگی نیز مجدد صورت بگیرد.

عوارض پروتز مو در آقایان | قیمت پروتز مو | جنس پروتز مو | پروتز مو

مزایای پروتز مو در آقایان بالای ۳۰ سال

پروتز مو نیز مانند دیگر روش های کاشت مو دارای شرایط و نکات چه قبل و چه بعد از کاشت می باشد، از نکات قبل از کاشت پروتز مو سن بیمار است و اینکه پایان سن ریزش موی وی رخ داده است یا خیر؟ بهنراست بدانید سن پایان ریزش مو در آقایان ۳۰ سالگی است که تقریبا تمام اعلام ریزش مو پایان یافته و بهترین سن برای کاشت موی سر می باشد. پروتز مو بعد از ۳۰ سالگی که رنگ، جنس و ضخامت مو ثابت شد، باعث می شود تا بهترین نتیجه ممکن حاصل شود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم