مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض لیزر موی سر

عوارض لیزر موی سر
  • 11 سپتامبر 2018
  • 715 بازدید
  • بدون نظر

عوارض لیزر موی سر

استفاده از لیزر درمانی در درمان ریزش موی سر درمانی نوین می باشد که بدون انجام جراحی برای افرادی که مشکل ریزش مو دارند یا به تازگی کاشت مو انجام داده اند جهت تقویت فولیکول های مو صورت می گیرد که مزایا و فواید زیادی برای این افراد دارد اما عوارض لیزر موی سر چیست ؟

لیزر موی سر

لیزر موی سر روشی می باشد که با استفاده از لیزر کم توان و سرد که فاقد حرارت می باشد انجام می گیرد و در این روش جهت رفع ریزش موها و تقویت موهای کاشته شده انرژی حاصل از اشعه لیزر باعث بازسازی فولیکول های مو می گردد و با نفوذ اشعه لیزر به عمق مناسب در پوست با افزایش جریان خون و تقویت فولیکول های مو از راه تغذیه مناسب از خون ریزش موها متوقف می گردد و رشد دوباره آنها آغاز خواهد شد.

عوارض لیزر موی سر

مزایای لیزر موی سر

  • با لیزر درمانی موی سر در یک جلسه جریان خون در پوست افزایش چشمگیری خواهد داشت و از این طریق اکسیژن و پروتئین بیشتری به فولیکول های مو خواهد رسید.
  • با تابش انرژی لیزر در جهات مختلف و جذب این انرژی توسط سلول های فولیکول های مو فولیکول ها خود را بازسازی می نمایند.
  • انرژی حاصل از لیزر درمانی موی سر باعث تحریک فولیکول های مو و کلاژن ساری در پوست خواهد شد.

بهترین کاندید لیزر موی سر

تمام افرادی که مشکل ریزش مو دارند و کسانی که طی چند ماه اخیر اقدام به کاشت مو کرده اند کاندید مناسبی جهت استفاده از لیزر درمانی هستند و لیزر درمانی در این افراد موجب بهبود وضعیت فولیکول موی آنها خواهد شد و از تخریب آنها جلوگیری خواهد کرد.

عوارض لیزر موی سر

عوارض لیزر موی سر

عوارض لیزر موی سر

استفاده از لیزر کم توان و سرد جهت تحریک فولیکول های موی سر روشی استاندارد می باشد که حاصل سال ها تحقیق محققان در این زمینه بوده است و روش کاملا بی خطر و امن و بدون درد جهت تقویت موی سر خواهد بود که عوارض جانبی این درمان برای بیماران بسیار نادر می باشد .

هزینه لیزر موی سر

هزینه لیزر درمانی موی سر جهت تقویت آنها ور هر بیماری با توجه به گستردگی ریزش موی وی طی چند جلسه انجام می گیرد که تعداد جلسات درمانی نقش زیادی در تعیین هزینه این درمان خواهد داشت و هر چه تعداد جلسات بیشتر باشد به طبع هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود البته دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ها را نیز باید به این هزینه ها اضافه نمود.

لیزر‌ درمانی موی سر در بیمارانی که ریزش مو دارند یا کاشت مو انجام داده اند باید حتما توسط متخصص ترمیم مو توصیه شده باشد و باید این درمان حتما در مراکز درمانی معتبر و کلینیک های تخصصی انجام گیرد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم