مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض شامپوهای تقویت کننده مو

عوارض شامپوهای تقویت کننده مو
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
  • 137 بازدید
  • بدون نظر

عوارض شامپوهای تقویت کننده مو

شامپوهای مختلفی در بازار وجود دارد که همه از آنها جهت شست و شوی موهای خود استفاده می کنند ، اما آیا این شامپوها عوارضی نیز به همراه دارند ؟ در همین راستا در این مقاله ، عوارض شامپوهای تقویت کننده مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

شامپوهای تقویت کننده مو

بطور کلی شامپو ماده ای شوینده‌ای است که فقط به‌عنوان پاک‌کننده و برای تمیزی و پاکیزگی موی سر به کار می‌رود ، در واقع شامپو با خاصیت پاک کنندگی خود سبب زدودن آلودگی ها از موها می شود که بعضی شامپوها خاصیت نرم‌کنندگی داشته و برای موهای خشک مناسب هستند لذا عبارت شامپوهای تقویت کننده مو تنها ترفند تبلیغاتی برای فروش انواع شامپو است هیچ شامپوی از سبب تقویت موها و مانع از ریزش موها نخواهد شد لذا نمی توان گفت که شامپوهای تقویت کننده مو چه عارضه ای برای موها در بر دارند.

عوارض شامپوهای تقویت کننده مو

عوارض شامپوهای تقویت کننده مو

چنانچه فرد به عارضه ی ریزش مو یا هر مشکل مربوط به موها دچار شود ، به جای استفاده از شامپوهای تقویت کننده مو که تاثیری در تقویت موها ندارد ، باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کند ، با این کار درمان به موقع مشکلات مو به صورت اصولی و صحیح انجام خواهد شد و فرد به مشکلات بیشتری دچار نخواهد گردید ، درمان به موقع در جلوگیری از گسترش و عمیق تر شدن مشکلات مو بسیار موثر خواهد بود ، لذا هرگز نباید فریب تبلیغات شامپوهای تقویت کننده ی مو را خورد.

عوارض شامپوهای تقویت کننده مو

انتخاب بهترین شامپو برای مو

به منظور انتخاب بهترین شامپو برای مو ، باید فرد ببیند چه نوع شامپویی با موهای او سازگار است، اگر شامپویی تمام انتظارات یک فرد را برآورده کند ، یعنی دچار شوره سر نشود، به خوبی مو را از چربی پاک سازی کند ، نرمی و لطافت لازمه را برای موها ایجاد کند ، بهترین شامپو برای مو خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

عوارض شامپوهای تقویت کننده مو
5 (100%) 1 نظر
رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم