مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض روش HRT ترمیم مو

عوارض روش HRT ترمیم مو
  • 11 آگوست 2018
  • 2158 بازدید
  • بدون نظر

عوارض روش HRT ترمیم مو

در برخی مردان و زنان که به عارضه ی ریزش مو دچار می شوند ، به دلیل ضعیف بودن بانک موی پشت سر فرد یا عدم وجود تعداد کافی فولیکول جهت پیوند ، امکان عمل کاشت مو وجود ندارد ، از سوی دیگر در خانم ها نیز به دلیل تغییرات بسیار هورمونی ، کاشت مو روش موفقی جهت ایجاد تراکم مناسب موها عمل نخواهد کرد ، لذا در این افراد روش ترمیم مو می توان در ایجاد تراکم دلخواه بسیار موثر و رضایت بخش باشد ، از این رو در این مقاله ، ضمن معرفی عوارض روش HRT ترمیم مو در زنان و مردان مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عوارض روش HRT ترمیم مو

ترمیم مو به روش HRT

در این روش ترمیم مو ، بدون جراحی و خونریزی ، لایه ی غشایی بسیار نازک شبیه به پوست انسان که موهایی از جنس الیاف طبیعی مو یا مصنوعی در آن تعبیه شده است ، در محل ریزش موها به کمک چسب های مخصوص به پوست سر فیکس می شود. موهای تعبیه شده بر روی غشای پوستی ، با نمونه گیری از فرد متقاضی ، هم رنگ ، هم جنس و هم حالت موهای فرد ، در مراکز ترمیم مو تهیه و آماده سازی می شوند.

عوارض روش HRT ترمیم مو

خط رویش طبیعی و خط فرق طبیعی حاصل از این نوع ترمیم مو ،از جمله ویژگیهای ترمیم مو به روش HRT می باشد. لایه ی شبیه سازی شده از پوست سر انسان که موها بر روی آن سوار شده اند ، به گونه ای طبیعی بر روی سر فیکس می گردد که اطرافیان فرد نیز نمی توانند، ترمیم شدن موهای فرد را تشخیص دهند. موهای ترمیمی در روش HRT را می توان به راحتی ، رنگ ، فر و یا سشوار نمود ، همچنین استفاده از حمام ، استخر و سونا نیز با این موها امکان پذیر می باشد.

عوارض روش HRT ترمیم مو | معایب ترمیم مو به روش HRT | خطرات روش HRT

عوارض روش HRT ترمیم مو

در رابطه با عوارض روش HRT ترمیم مو در مردان و زنان می توان عنوان نمود که شوک ناگهانی یا همان ریزش مو که موجب کم پشت شدن ناگهانی موهای ناحیه ی ترمیم شده می گردد ، اولین عارضه ای است که فرد متقاضی ممکن است، تجربه کند که معمولا به صورت موقتی بوده و در صورت عدم رفع آن ؛ احتمالا فرد به کاشت مو نیاز پیدا خواهد کرد. خارش پوست سر عارضه ی دیگری است که به دلیل استفاده از چسب های مخصوص در فرد ایجاد می گردد ، جهت رفع این عارضه باید پوست سر را کمی مرطوب نگه داشت و هرگز پوست را نباید خاراند.

عوارض روش HRT ترمیم مو | معایب ترمیم مو به روش HRT | خطرات روش HRT

معایب ترمیم موی hrt

در رابطه با عوارض ترمیم مو به روش hrt می توان عنوان نمود که ترمیم مو به این روش ، با هزینه ی بسیار بالایی انجام می شود که نمی توان در استخر و شنا از آن استفاده نمود ، همچنین باید به طور مرتب با صرف هزینه ی مجدد به تعویض آن پرداخت در حالی که با قرار گیری موهای ترمیمی بر روی ناحیه ی سر ، موجب افزایش تعرق و چربی پوست سر خواهد شد که در نتیجه ریزش موهای طبیعی فرد رخ خواهد داد. خارش پوست سر از دیگر عوارض موهای ترمیمی به شمار می رود که موجب آزار فرد می گردد. حساسیت آلرژیک به مواد فیکس کننده ی موها ترمیمی نیز از جمله عوارض ترمیم مو به روش hrt می باشد.

عوارض روش HRT ترمیم مو | معایب ترمیم مو به روش HRT | خطرات روش HRT

مقابسه روش hrt با کلاه گیس

روش hrt به دلیل طبیعی بودن جنس و رنگ موی نزدیک به موی فرد بسیار طبیعی خواهد بود اما کلاه گیس جنس و رنگی مصنوعی دارد که به هیچ عنوان قابل مقایسه نیستند، از دیگر تقاوت ها نگهداری و حالت به موی کاشت شده hrt است که نسبت به کلاه گیس از انعطاف بیشتری برخوردار است و همین طور بعد از کاشت موی hrt میتوانید به استخر و حتی فعالیت های ورزشی دیگر بپردازید که با وجود کلاه گیس انجام آنها دشوار خواهد شد، این اختلاف بین کلاه گیس و روش hrt در طول عمر و ماندگاری آنها نیز کاملاً مشهود است، عمر hrt قابل مقایسه با کلاه گیس نبوده و نیست اما هزینه تهیه کلاه گیس بسیار کمتر از ترمیم موی hrt است.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم