مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عوارض ترمیم مو به روش hrt چیست؟

عوارض ترمیم مو به روش hrt چیست؟
  • 15 آگوست 2018
  • 430 بازدید
  • بدون نظر

عوارض ترمیم مو به روش hrt چیست؟

در روش ترمیم مو به شیوه ی hrt ، بدون نیاز به بانک مو در فرد ، موهایی همجنس ، هم رنگ و هم ضخامت موهای فرد بر روی لایه ای غشایی تعبیه می گردد و به کمک فیکس کننده هایی نظیر چسب های مخصوص بر روی پوست سر قرار داده می شود تا تراکم موی مورد نیاز فرد طی یک جلسه ، بدون درد و خونریزی ایجاد گردد ، افرادی که به هر دلیل امکان کاشت مو و پیوند مو را ندارند ، بدین ترتیب می تواند به طور موقت حجم مناسبی از موها را در ناحیه ی سر ایجاد کنند ، در همین راستا ، در این مقاله ، عوارض ترمیم مو به روش hrt مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عوارض ترمیم مو به روش hrt چیست؟

عوارض ترمیم مو به روش hrt چیست؟در روش hrt ،از موهای نازک برای قسمت جلوی سر و شقیقه ها و از موهای ضخیم تر برای پشت سر استفاده میگردد ،لذا موهای فرد بسیار طبیعی ترمیم خواهند شد.

رعایت زاویه و حالت خواب موهای ترمیمی باعث می گردد که راست چین بودن و چپ چین بودن موها بسیار طبیعی و هماهنگ با دیگر موهای فرد باشد.

عوارض ترمیم مو به روش hrt

در رابطه با عوارض ترمیم مو به روش hrt می توان عنوان نمود که ترمیم مو به این روش ، با هزینه ی بسیار بالایی انجام می شود که نمی توان در استخر و شنا از آن استفاده نمود ، همچنین باید به طور مرتب با صرف هزینه ی مجدد به تعویض آن پرداخت در حالی که با قرار گیری موهای ترمیمی بر روی ناحیه ی سر ، موجب افزایش تعرق و چربی پوست سر خواهد شد که در نتیجه ریزش موهای طبیعی فرد رخ خواهد داد .

عوارض ترمیم مو به روش hrt چیست؟

خارش پوست سر از دیگر عوارض موهای ترمیمی به شمار می رود که موجب آزار فرد می گردد.

حساسیت آلرژیک به مواد فیکس کننده ی موها ترمیمی نیز از جمله عوارض ترمیم مو به روش hrt می باشد.

کلینیک های زیبایی معتبر

چنانچه افراد جهت ترمیم موی خود به مراکز و کلینیک های زیبایی معتبر و با سابقه مراجعه کنند ؛ از آنجا که در این مراکز از متریال با کیفیت و استاندارد و با نمونه گیری از فرد به تهیه ی موهای ترمیمی اقدام می گردد ، لذا برای فرد عوارض خاصی ایجاد نخواهد شد و در صورت بروز هر گونه عارضه ی ناپایدار نیز ، پزشک معالج با روش های اصولی به راحتی می تواند به درمان و رفع عوارض احتمالی بپردازد.

منبع : کلینیک کاشت مو نوین هیر

رای شما به بهتر شدن کار ما کمک میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم